Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" wyszła z salonu fryzjerskiego. "Co tutaj się wydarzyło?"

Agnieszka Kotońska, gwiazda "Goggleboxa", co chwila zaskakuje swoimi metamorfozami. Najpierw udało jej się schudnąć ponad 20 kilogramów. Teraz z zaskoczyła fanów nową fryzurą.

Agnieszka Kotońska szerszej widowni znana jest z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Występuje w popularnym show od początku jego emisji w stacji TTV wraz z mężem Arturem i synem Dajanem. Dzięki temu celebrytka zebrała już spore grono fanów w sieci.

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" cieszy się letnią pogodą - w bikini nad basenem i nie tylko

Kamila KamińskaGwiazda "Zakochanych po uszy" podzieliła się intymnym zdjęciem

Agnieszka Kotońska po metamorfozie w salonie fryzjerskim

Agnieszka Kotońska pochwaliła się na Instagramie efektami wizyty u fryzjera. Gwiazda reality show TTV odświeżyła kolor włosów. Górę przyciemniła, a końcówkom nadała różowej barwy po uprzednim ich rozjaśnieniu. We wpisie Agnieszka Kotońska kokieteryjnie spytała obserwatorów, jak podoba się im taka metamorfoza, a sam wpis brzmiał:

Co tutaj się wydarzyło?

Fani nie kryli zachwytu. Posypały się komplementy i komentarze, w których internauci pisali, że nowa fryzura bardzo do niej pasuje.

Chyba najlepsza twoja metamorfoza.
Bardzo ładnie wyglądasz w tych włosach.
Petarda… zresztą ładnemu we wszystkim ładnie.
Przepięknie!! Cudowna metamorfoza! - komentowali fani.
 

Agnieszka Kotońska chętnie pokazuje w mediach społecznościowych swoje metamorfozy. A jest się czym chwalić. Celebrytka jakiś czas temu zdecydowała się powalczyć o wymarzoną sylwetkę. Musiała sporo ćwiczyć i co najważniejsze zmienić nawyki żywieniowe. Zaczęła od 10 tysięcy kroków dziennie i wyrzucenia chipsów z jadłospisu. Niestety nie mogła w tej kwestii liczyć na wsparcie rodziny. Mąż i syn nie chcieli zmienić diety. Jednak celebrytka nie poddała się i dopięła swego. Schudła ponad 20 kilogramów. Napisała, że wygrała dla siebie i jest dumna z podjętej walki.

Była dziewczyna Friza Kinga wraz z nowym partnerem ruszyła na podbój polskiego YouTube.Była dziewczyna Friza wraca na Youtube'a. Zapowiada się wielki powrót?

Teraz do nowej figury dołączyła metamorfoza u fryzjera. Jak wam się podoba Agnieszka Kotońska w nowym wydaniu?

Więcej o: