17 lat temu Dorota Gardias miała długie włosy i ostry makijaż. To naprawdę ona?!

Dorota Gardias udostępniła na relacji na Instagramie fotografię sprzed lat. Tak wyglądała w 2005 roku. W ciągu 17 lat bardzo się zmieniła. Jest praktycznie nie do poznania.

Dorota Gardias wróciła pamięcią do 2005 roku i opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed 17 lat. Widać na nim jak prezenterka wyglądała w czasie prowadzenia pogody. Trzeba przyznać, że przeszła spektakularną metamorfozę. Po dawnej Gardias nie ma śladu, ale na fotografii widać, jak prezentowała się w dłuższych włosach w orzechowobrązowym kolorze. Wow! Co za zmiana.

Polecamy: Podano przyczynę śmierci Patryka Kalskiego. Sprawę bada prokuratura

Zobacz wideo Dorota Gardias błyszczy w olśniewającej sukience do ziemi. "Kobieta bóstwo"

Dorota Gardias zmieniła się nie do poznania. Zobaczcie jej fotografię sprzed 17 lat

Większość widzów prognozy pogody zdążyła zapamiętać Dorotę Gardias jako kobietę o krótkich, kruczoczarnych włosach. Okazuje się, że prezenterka pogody nie zawsze tak wyglądała. Kobieta na początku kariery zawodowej miała długie włosy o orzechowobrązowym kolorze. Wyglądała w nich zupełnie inaczej niż dziś. Patrząc na zdjęcie z przeszłości, cieszymy się, że Dorota Gardias nie została przy fryzurze z 2005 roku.

Zobacz też: Wiśniewski i Skrzynecka zwolnieni z "TTBZ". Wokalista skomentował decyzję Miszczaka. Ma nadzieję na jedno

 

Patrząc na prezenterkę, jesteśmy też w stanie wyczytać, jak wyglądała moda w 2005 roku. Nie było wtedy mowy o oversizowych ubraniach i modzie na nonszalancję. Wygrywały za to trendy na obcisłe koszulki w stylu polo o mocny, orzeźwiających kolorach. Do tego białe spodnie z pasami rozszerzające się ku dołowi i mamy gotowy "look" w stylu vintage. Dzisiaj taka stylizacja z pewnością nie przeszłaby w telewizji, ale w tamtym czasie tego typu zestawienia były jak najbardziej na czasie.

Poznalibyście Dorotę Gardias ze zdjęcia?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.