Rafał Mroczek pojechał w święte miejsce. Oświeciło go. Ma dla fanów wyjątkową ofertę

Rafał Mroczek wybrał się z ukochaną na pielgrzymkę. Aktor właśnie przybywa w sanktuarium maryjnym i zaoferował pomoc fanom. Aby z niej skorzystać, trzeba spełnić jeden warunek.

Rafał Mroczek jest od jakiegoś czasu związany z nową partnerką. Jeszcze przed świętami aktor wziął udział w akcji charytatywnej "Zastań Mikołajem". Fani zwrócili uwagę, że na zdjęciach z imprezy mężczyźnie towarzyszy tajemnicza blondynka. Okazało się, że to modelka i finalistka konkursu "Miss Polonia" z 2018 roku, Magdalena Czech.

Już w listopadzie zarówno na profilu aktora, jak i modelki pojawiły się zdjęcia z tego samego wyjazdu do Barcelony, ale para unikała wspólnych ujęć. Po świętach Bożego Narodzenia zakochani wybrali się na kolejną wycieczkę - tym razem pielgrzymkę do miasta Medziugorie w Bośni i Hercegowinie. Rafał Mroczek  i Magdalena Czech są osobami religijnymi, więc taki wyjazd ma dla nich z pewnością szczególne znaczenie. Aktor właśnie zwrócił się do fanów z wyjątkową propozycją. 

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy wywijają na parkiecie

Wiktoria Gąsiewska i Jasper SołtysiewiczWiktoria Gąsiewska na romantycznym ujęciu z nowym ukochanym. Fani: Adam lepszy

Rafał Mroczek i Magdalena Czech wybrali się razem na pielgrzymkę. Aktor ma wyjątkową propozycję dla fanów

Rafał Mroczek i Magdalena Czech wyjazd do Medziugorie w Bośni i Hercegowinie na bieżąco relacjonują w mediach społecznościowych. Aktor w tym wyjątkowym czasie nie zapomniał o oddanych fanach i na InstaStories zwrócił się do nich z wyjątkową propozycją. Paweł Zduński z "M jak miłość" przebywa teraz z ukochaną w sanktuarium maryjnym i zaoferował pomoc wszystkim wierzącym w przekazaniu intencji. Warunek jest jeden: trzeba być katolikiem. W specjalnym formularzu na Instagramie każdy z zainteresowanych może zostawić swoją intencję lub kilka słów wdzięczności. 

Jeśli masz intencję, wdzięczność, mogę ją przekazać - zaoferował na InstaStories.

Propozycja Rafała Mroczka została zilustrowana zdjęciem na tle kapliczki. Skorzystacie z tej oferty?

Rafał Mroczek ma wyjątkową propozycję dla fanów. Trzeba spełnić tylko jeden warunekRafał Mroczek ma wyjątkową propozycję dla fanów. Trzeba spełnić tylko jeden warunek fot. instagram.com/rafalmroczek

Więcej zdjęć Rafała Mroczka znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 

W 'Milionerach' doszło do sporu sądowego z powodu pytania o bułkę kajzerkę"Milionerzy". Uczestnik procesował się z programem. Poszło o bułkę kajzerkę

Zobacz też: Japończyk Toco popołudnia po pracy spędza jako pies. Na przebranie wydał fortunę

Więcej o: