Rafał Mroczek dał szansę miłości. Wiemy, jak wygląda jego partnerka. To finalistka "Miss Polonia"

Wygląda na to, że Rafał Mroczek znów jest zakochany. Aktor wziął udział w akcji charytatywnej z okazji zbliżających się świąt, ale wszyscy zwrócili uwagę na blondynkę, która mu towarzyszyła. Okazuje się, że to nie było pierwsze spotkanie tej dwójki. Mają już za sobą zagraniczną wycieczkę.

Życie uczuciowe Rafała Mroczka od dawna wzbudza zainteresowanie jego sympatyków. Paweł Zduński z "M jak miłość" kiedyś był w nieformalnym związku z Anetą Piotrowską, którą poznał na planie "Tańca z Gwiazdami". Później przez kilka lat jego partnerką była Joanna Skrzyszewska, z którą doczekał się córki Zofii. Niestety związek nie przetrwał próby czasu i para rozstała się w 2019 roku. Teraz jeden z braci Mroczków dał szansę miłości. Już wiadomo, jak wygląda jego nowa partnerka. 

Zobacz wideo Rafał Mroczek ćwiczy. "Przygotowania do sezonu zimowego"

Aneta Piotrowska i Rafał MroczekPo związku z Mroczkiem usunęła się w cień. Teraz Piotrowska wróciła do tv. Ale piękność!

Rafał Mroczek ma nową partnerkę. To finalistka konkursu "Miss Polonia"

Aktor wziął ostatnio udział w akcji charytatywnej "Zostań Mikołajem". Na jego Instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z innymi uczestnikami wydarzenia. Internauci zwrócili uwagę na blondynkę, która także towarzyszy Rafałowi Mroczkowi na fotografii. 

 

Wspomniana blondynka to Magdalena Czech, finalistka konkursu "Miss Polonia" z 2018 roku. Z jej instagramowego profilu dowiadujemy się, że jest osobą religijną. To także w mediach społecznościowych podkreśla Rafał Mroczek, który nawet pozuje do zdjęć w różańcu. Ponadto Magdalena Czech prowadzi internetowy cykl "Idź ze swoją siłą", a także spełnia się jako reporterka w internetowym programie młodzieżowym. 

 

Więcej zdjęć Magdaleny Czech znajdziesz w galerii na górze strony. 

Dodajmy, że na początku listopada Rafał Mroczek wybrał się na wycieczkę do Barcelony. W tym samym okresie czasu na jego profilu, a także profilu Magdaleny Czech, ukazywały się podobne ujęcia ze stolicy Katalonii.

Rafałowi Mroczkowi życzymy, żeby znalazł szczęście u boku nowej partnerki. Jak myślcie, pasują do siebie? 

Rafał Mroczek, Andrzej DudaRafał Mroczek odebrał wyróżnienie z rąk Andrzeja Dudy. Został zaproszony do pałacu

Więcej o: