Wiktoria Gąsiewska na romantycznym ujęciu z Jasperem. Fani bezlitośni: Kuba z "Rodzinki.pl" był lepszy!

Wiktoria Gąsiewska pokazała zdjęcie pocałunku z nowym ukochanym. Para owinięta w świąteczny koc w kratę nie szczędziła sobie czułości. Wygląda na to, że miłość kwitnie.

Wiktoria Gąsiewska pojawiła się niedawno na gali 30-lecia Polsatu w towarzystwie Jaspera Sołtysiewicza i oficjalnie potwierdziła, że są parą. Wcześniej spotykała się z Adamem Zdrójkowskim, którego poznała na planie serialu "Rodzinka.pl". Wiktoria właśnie wrzuciła do sieci wyjątkowe zdjęcie z nowym ukochanym. Fani zauważyli, że miłość jej służy i wygląda na naprawdę szczęśliwą. 

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska cierpiała po rozstaniu ze Zdrójkowskim. Jest gotowa na nową miłość?

Wiktoria Gąsiewska na romantycznym zdjęciu z nowym ukochanym. Fani wolą jednak Adama

Wiktoria Gąsiewska opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie ze świąt. Na fotografii pozuje z nowym ukochanym Jasperem Sołtysiewiczem. Ujęcie przedstawia ich romantyczny pocałunek na tle ciemnogranatowych drzwi z odświętnym wieńcem ozdobionym bombkami i mieniącymi się lampkami. Wiktoria i Jasper już nie kryją się ze swoją miłością, odkąd na gali 30-lecia Polsatu oficjalnie potwierdzili związek. Adam Zdrójkowski, były partner celebrytki, powiedział w jednym z ostatnich wywiadów, że pomimo rozstania bardzo kibicuje aktorce. Wiktoria i Jasper poznali się na planie serialu "Barwy szczęścia" i najpierw się zaprzyjaźnili. Miłość pojawiła się po czasie.

To się stało bardzo naturalnie. Spędzaliśmy ze sobą dużo czasu najpierw na planie, później poza planem spotykaliśmy się jako znajomi i tak to wszystko się ułożyło, że dobrze nam razem - wyznała ostatnio w rozmowie z serwisem Pomponik.pl.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach pod świątecznym zdjęciem pary fani aktorki "Barw szczęścia" debatowali, który z jej partnerów bardziej do niej pasuje - Adam Zdrójkowski z którym jakiś czas temu się rozstała, czy Jasper Sołtysiewicz z aktualnego związku. Jak się okazuje, zdania są mocno podzielone. 

Kuba z "Rodzinki.pl" był lepszy!
Widać że nowa miłość ci służy, cała promieniejesz
Bardziej pasujecie do siebie - czytamy w komentarzach.
 

Zobacz też: Fanatyczka chirurgii plastycznej na zdjęciu sprzed 20 lat. Szokująca różnica

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.