Adam Zdrójkowski komentuje nowy związek Wiktorii Gąsiewskiej

Adam Zdrójkowski tworzył związek z Wiktorią Gąsiewską przez wiele lat. Aktor został zapytany o jej obecnego partnera.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska grali w serialu "Rodzinka.pl", gdzie zakochali się w sobie i zostali parą. W zeszłym roku okazało się, że nie są już razem. Aktorka niedawno pojawiła się na gali 30-lecia Polsatu w towarzystwie Jaspera Sołtysiewicza, z którym pracuje na planie serialu "Barwy szczęścia". Tym samym potwierdziła, że są parą. Zdrójkowski został zapytany o nowy związek byłej dziewczyny.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska jest gotowa na nową miłość?

Adam Zdrójkowski o nowym związku Wiktorii Gąsiewskiej. "Trzymam kciuki"

Adam Zdrójkowski nie ukrywał, że rozstanie go zabolało. W rozmowie z Party powiedział jednak, że życzy Wiktorii Gąsiewskiej wszystkiego najlepszego.

Trzymam kciuki za Wiktorię, tak jak zresztą zawsze trzymałem.

Aktor od tej pory był już łączony z kilkoma dziewczynami, jednak wyznał, że u jego boku na razie nikt się nie pojawił. Zapewnia, że czuje się szczęśliwy, skupia się na sobie, ale także jest gotowy na nową relację.

Nikogo w moim życiu nie ma, ale jak ktoś się pojawi, to moje serce się uraduje. Na razie skupiam się na sobie i jest ok.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się, gdy byli dziećmi, jednak uczucie między nimi narodziło się na planie serialu "Rodzinka.pl". W 2017 roku pojawiły się ich pierwsze zdjęcia. Para bawiła się razem na jednym z festiwali. Od tej pory często pozowali razem na ściankach czy wspólnie prowadzili różne wydarzenia. W październiku 2021 roku potwierdzili, że ich związek się rozpadł.

Zobacz też: Wiktoria Gąsiewska przeczytała, że Adam Zdrójkowski bardziej do niej pasował. Błyskawiczna reakcja

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.