Żona Messiego miała dość. Kazała zablokować mu piękną modelkę

Suzy Cortez jest wielką fanką Leo Messiego. Żona piłkarza nie jest jednak z tego zadowolona. Antonella Roccuzzo postawiła sprawę jasno.

Suzy Cortez jest brazylijską modelką. W swoim rodzinnym kraju jest znana głównie z konkursów piękności, rozbieranych sesji zdjęciowych oraz rzekomych romansów z popularnymi sportowcami. Z reguły na jej celowniku znajdują się gwiazdy piłki nożnej. Cortez nie ukrywa, że bardzo podoba jej się Leo Messi. Na instagramowym profilu modelki nie brakuje kadrów, gdzie epatuje uwielbieniem do znanego piłkarza. To jednak nie wszystko. Celebrytka poszła o krok dalej i próbowała skontaktować się z zawodnikiem klubu Paris Saint-Germain. Zachowanie Suzy Cortez bardzo nie spodobało się żonie Messiego. 

Zobacz wideo Messi na tym samym poziomie co Maradona? Argentyńska dziennikarka zachwycona rodakiem

Antonella Roccuzzo kazała mężowi zablokować na Instagramie modelkę

Suzy Cortez kibicowała Argentynie przez cały mundial w Katarze. W mediach społecznościowych na bieżąco publikowała zdjęcia i nagrania, gdzie pokazywała się w barwach ukochanej drużyny.

 

Okazało się, że jednak, że publikowane przez nią kadry były zbyt odważne, ponieważ na jakiś czas Instagram, zablokował profil brazylijskiej modelki.

Moje konto na Instagramie zostało zgłoszone, prawdopodobnie dlatego, że kibicuję Argentynie - żaliła się Cortez na Twitterze.

Przy okazji Cortez pokazała zrzut ekranu, na którym platforma podała przyczynę usunięcia konta. 

Twoje konto i twoje działania na nim nie są zgodne z naszymi wytycznymi społeczności dotyczącymi treści seksualnych - można było przeczytać.

Jakby tego było mało, w mediach społecznościowych zablokował ją także jej ukochany piłkarz. "Sport Bild" podaje, że zrobił to na prośbę żony. Antonella Roccuzzo rzekomo miała dość, że Cortez nieustannie próbowała kontaktować się z Messim.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.