Lewandowscy razem w kuchni. Tym razem Robert przejął stery. Rzadko widzimy takie kadry

Anna Lewandowska pochwaliła się kadrem, na którym pozuje u boku męża. Na wspólnym zdjęciu piłkarz zaprezentował się w innym niż zwykle wydaniu. Boisko zamienił na kuchnię i żoną zabrał się za gotowanie.

Tegoroczne Boże Narodzenie Anna i Robert Lewandowscy spędzili w rodzinnym gronie. Na instagramowym profilu trenerki nie mogło zabraknąć kadrów, na których fani pary mogli zobaczyć słynne małżeństwo w towarzystwie najbliższych. Pomimo tego, że święta dobiegły już końca, piłkarz i jego żona wciąż mogą cieszyć się chwilami wolnymi od obowiązków zawodowych. Zobaczcie, jak wspólnie spędzają czas.

Joanna Przetakiewicz, Edyta PazuraAndziaks postawiła w domu kilka choinek. Przetakiewicz ma las

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Robert Lewandowski wcielił się w rolę kucharza. Takie kadry to rzadkość

Anna Lewandowska chętnie pokazuje fanom nie tylko kulisy swojej pracy, ale również życia prywatnego. Tym razem wrzuciła do sieci kadr, który dla fanów jej męża może być sporym zaskoczeniem. Robert zamienił sportowe akcesoria na kuchenne przybory i w towarzystwie żony przygotowywał posiłek. 

Czas gotowania - czytamy w opisie do zdjęcia.

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna Lewandowska, Robert Lewandowski Instagram/@annalewandowska

Dieta Roberta Lewandowskiego 

Robert Lewandowski musi dbać nie tylko o kondycję fizyczną, ale również przestrzegać odpowiednio zbilansowanej diety. W kwestiach zdrowego odżywiania może jednak liczyć na pomoc żony. Od lat to właśnie Anna Lewandowska pilnuje, aby jej mąż zdrowo się odżywiał. To za namową trenerki piłkarz unika glutenu, wyeliminował także z diety mleko, które miało niekorzystny wpływ na jego samopoczucie. Ograniczył do minimum cukier oraz mięso na rzecz strączków, które nie zawierają tyle cholesterolu. Nie znajdziemy też w jego jadłospisie przetworzonej żywności czy tej modyfikowanej genetycznie.

W diecie Lewandowskiego nie brakuje warzyw i wartościowych źródeł białka. Piłkarz stawia na jak najbardziej ekologiczną i świeżą kuchnię. Anna pilnuje, aby w zaopatrzeniu zawsze znajdował się m.in. czerwony ryż oraz różnego rodzaju kasze, w tym jaglana i gryczana.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej PelaKaczorowska chwali się poświąteczną formą. "Chyba odobserwuję". Wtrącił się mąż

Więcej o: