Kylian Mbappe pozuje z bratem. On elegancki, a 15-latek wybrał dres

Kylian Mbappe wrzucił do sieci fotografię z młodszym bratem. Ethan także gra w piłkę nożną, a w przyszłości może pójdzie w ślady Kyliana. Ma ku temu predyspozycje.

Kylian Mbappe nieczęsto chwali się w mediach społecznościowych prywatnymi kadrami. Tym razem z okazji świąt zrobił wyjątek. Piłkarz wstawił na Instagram fotografię z młodszym bratem Ethanem. W tle było widać świąteczną choinkę. Jego brat już zdobywa pierwsze sukcesy w piłce nożnej. Kto wie, może pójdzie w ślady sławnego Kyliana Mbappe?

Polecamy: Astronomiczne zarobki Kyliana Mbappe. Robert Lewandowski się przy nim chowa

Zobacz wideo Mecz Francja-Argentyna elektryzował kibiców. "Mógł się różnie potoczyć"

Kylian Mbappe pochwalił się fotografią z bratem. Prywatne zdjęcia to rzadkość 

Ethan Mbappe przede wszystkim gra w zespołach młodzieżowych. Początkujący piłkarz bardzo inspiruje się starszym bratem, który ma już na koncie sporo sukcesów. Ethan Mbappe jest członkiem drużyny PSG i przeważnie możemy go zobaczyć na boisku w roli środkowego pomocnika. Tym razem mógł spędzić trochę wolnego świątecznego czasu z najbliższą rodziną. To właśnie z bratem Kylianem Mbappe zapozował w domu na tle świątecznej choinki. Widać, że rodzeństwo ma ze sobą naprawdę dobry kontakt, ponieważ to już nie pierwsza ich wspólna fotografia. Już wcześniej pokazywali się razem i było widać, że bardzo się wspierają. 

 

Panowie byli w świetnych humorach i było widać po ich minach, że dobrze spędzili ze sobą czas. Mieli czarne stylizacje - Ethan postawił na sportowy "look", składający się z czarnej bluzy i dresowych, szarych spodni. Z kolei Kylian wybrał czarną marynarkę, którą uzupełnił podkoszulkiem w tym samym kolorze. Prezentował się luźno, ale i elegancko. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.