Rozśpiewane święta u Zofii Zborowskiej. Jej tata zasiadł do pianina i się zaczęło. Ona tańczy z córką na rękach

Zofia Zborowska pokazała, jak w jej rodzinie spędza się Wigilię. Jest niezwykle muzykalnie.

Zofia Zborowska jest osobą niezwykle rodzinną i bardzo związaną ze swoimi bliskimi. Na ich wsparcie może liczyć między innymi przy opiece nad córką, półtoraroczną Nadzieją. Aktorka chroni prywatności dziecka, jednak często pokazuje w mediach społecznościowych chwile, które jej mamaMaria Winiarska, spędza z wnuczką. Nic więc dziwnego, że również w święta Zborowscy są w komplecie.

Zobacz wideo Zofia Zborowska o tym, jak poprosiła mamę o opiekę nad córką

Zbigniew Zborowski gra na pianinie, a rodzina ruszyła do śpiewu i tańca

W tegoroczne Boże Narodzenie cała rodzina aktorki zebrała się u niej w domu. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaprosili do siebie nie tylko Marię Winiarską i Wiktora Zborowskiego, lecz także m.in. siostrę Zofii z córkami oraz rodziców siatkarza. Liczna familia nie zagrzała jednak długo miejsca przy wigilijnym stole. Ojciec aktorki zasiadł do syntezatora, na którym z dużą wprawą zagrał słynny bożonarodzeniowy utwór "Feliz Navidad" José Feliciano. Rodzina podchwyciła piosenkę i z radością przyłączyła się do śpiewania, a niektórzy ruszyli nawet na parkiet. Zofia Zborowska tańczyła z małą Nadzieją na rękach.

W cokolwiek wierzymy, bądźmy dla siebie dobrymi ludźmi. Spokojnych, zdrowych i szczęśliwych świąt - napisała aktorka na Instagramie.
 

Muzyczne nagranie zachwyciło fanów i znajomych aktorki, którzy w komentarzach rozpływali się nad tym, jak obchodzi się w jej domu Boże Narodzenie.

Cudnie - napisała Maja Bohosiewicz.
Cudowne - dodała Anna Lewandowska.
Ale fajnie tam macie - przyznała Klaudia Halejcio.

Zofia Zborowska otwarcie deklaruje, że jest osobą niewierzącą. Z tego powodu dość często pytana jest, dlaczego w ogóle świętuje Boże Narodzenie. Aktorka w jednym z instagramowych Q&A (pytań i odpowiedzi) tłumaczyła, że część osób w jej rodzinie to osoby wierzące, a ona sama ma do tych świąt stosunek sentymentalny.

Więcej o:
Copyright © Agora SA