Lewandowscy w świątecznym wydaniu na tle choinki. Dziewczynki w identycznych stylizacjach, Anna WOW

Anna i Robert Lewandowscy już przygotowali się na wieczerzę wigilijną. Razem z córkami zapozowali na tle choinki. Wyglądają bardzo elegancko i stylowo.

Anna i Robert Lewandowscy choć na co dzień mieszkają w Hiszpanii, to nie wyobrażali sobie, by tam spędzić święta Bożego Narodzenia. Małżonkowie razem z córkami przybyli do Polski, a na Instagramie udostępnili rodzinne zdjęcia. Przy okazji trenerka zwróciła się do swoich obserwatorów.

Joanna Przetakiewicz, Edyta PazuraAndziaks postawiła w domu kilka choinek. Przetakiewicz ma las

Zobacz wideo Może warto wziąć przykład?

Anna i Robert Lewandowscy pozują na tle choinki. Eleganckie stylizacje

Cała czwórka pozuje na tle choinki. Rodzice stoją obok siebie, a Klara i Laura przytulają się przed nimi. Anna Lewandowska ma na sobie czerwoną sukienkę o długości do połowy łydki, zakończoną falbanką. Na to zarzuciła marynarkę w podobnym odcieniu. Całość dopełniły sandały na szpilce oraz delikatna biżuteria. Włosy ułożyła w fale i zaczesała na bok. Dziewczynki mają na sobie identyczne, luźne sukienki w kolorze podobnym do tego, z którego wykonana została marynarka ich mamy. Do tego założyły czarne rajstopy i buty. Wyłamał się za to Robert Lewandowski. Piłkarz wybrał ciemną stylizację złożoną z marynarki, pod którą włożył golf, oraz z eleganckich spodni.

Święta to dla mnie przede wszystkim czas z moimi bliskimi. Niech te Święta będą dla was pełne miłości i radości - zwróciła się do fanów.
 

W komentarzach internauci także przekazali Lewandowskim życzenia.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak nie lubi świąt Bożego Narodzenia. Ma konkretny powód

Kilka dni temu Anna Lewandowska przygotowywała się do świąt. Razem z przyjaciółkami, w tym z m.in. Zofią Zborowską czy Pauliną Krupińską piekły razem pierniki. Takie spotkania to już jej coroczna tradycja, a przebiegiem z tego wieczoru zawsze chętnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie.

Więcej o: