Kuba Wojewódzki twierdzi, że oświadczył się Annie Markowskiej. Opublikował zdjęcie, ale fani mają wątpliwości

Kuba Wojewódzki się oświadczył? Jego ostatni wpis może to sugerować. Pierścionka jednak nie widać, a słowa celebryty nie są tu żadnym potwierdzeniem.

Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie post, który może sugerować, że oświadczył się Annie Markowskiej. Jego ukochana jednak na ten temat milczy. 

Zobacz wideo Mydło nie wystarczy. Jak zdjąć ciasny pierścionek?

Najbrzydsze suknie ślubne gwiazdSpadochron? Nie, to suknia ślubna Liszowskiej. Są jeszcze brzydsze

Kuba Wojewódzki się oświadczył?

Kuba Wojewódzki dobitnie udowodnił, że nie warto ufać jego słowom, publikując we wrześniu 2021 roku wpis, w którym żegnał się z programem "Kuba Wojewódzki". Później bardzo pokrętnie tłumaczył się, że chciał dać nauczkę mediom. W efekcie dziennikarz stał się mało wiarygodny. Stracił też zaufanie wielu fanów. Dlatego też do jego najnowszego instagramowego wpisu, w którym sugeruje, że się oświadczył, również należy podchodzić, delikatnie mówiąc, ostrożnie. Celebryta pochwalił się zdjęciem, na którym widać zapakowany w ozdobną torebkę prezent z logiem jednej z bardziej znanych marek biżuteryjnych.

 

Uwagę zawraca też podpis:

Obiecałem, że prezent będzie tak wielki jak choinka...

Jedak to hasztag #engagement ma wskazywać, że chodzi o zaręczyny.

Tym, którzy nie znają angielskiego przypominamy, że "engagement" oznacza nie tylko zaręczyny,  ale również zaangażowanie. Uwagę na to zwrócono również w komentarzach pod wpisem.

Engagement oznacza również zaangażowanie - tak np. można to interpretować, jako sprawdzian zaangażowania publiczności i mediów w "dopisywanie" znaczenia.
Znowu jakaś świąteczna "imba" w pana wydaniu, ale tym razem nie dam się nabrać - czytamy.

Jak widać, internauci są wyczuleni na "poczucie humoru" gwiazdora. 

Byli jednak i tacy, którzy gratulowali Wojewódzkiemu. Wśród nich "Królowa życia" Dagmara Kaźmierska.

I to rozumiem - napisała.

Post Wojewódzkiego mógłby być z powodzeniem wpisem reklamowym. Tych przecież u niego nie brakuje. Nie ma jednak tu oznaczenia "współpraca" czy "reklama", czego wymaga teraz od influencerów i celebrytów Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. A przecież showman nie łamałby prawa. 

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska

Przypomnijmy, że Kuba Wojewódzki i Anna Markowska długo nie afiszowali się ze swoją relacją. Modelka potwierdziła ją w listopadzie tego roku. Zapytana wtedy przez portal Jastrząb Post o potencjalne zaręczyny odpowiedziała tak: 

No ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby. Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać.

Markowska odniosła się też do różnicy wieku w związku

Więcej o: