To ona złamała serce George'a Michaela w teledysku "Last Christmas". Dziś ma 66 lat i wciąż zachwyca urodą

Niemal cztery dekady temu Kathy Hill wystąpiła w teledysku "Last Christmas". Piękna brunetka skradła serca widzów. Dziś po dawnym kolorze włosów nie ma śladu. Modelka nadal jednak zachwyca urodą.

Świąteczny przebój "Last Christmas" jest znany każdemu. Aż trudno uwierzyć, że powstał 38 lat temu. Rozgłośnie radiowe zaczynają na okrągło odtwarzać popularny kawałek już w listopadzie. Do utworu nagrano także teledysk, którego gwiazdą była Kathy Hill. Modelka wcieliła się w ukochaną George’a Michaela. Ponad trzy dekady temu zielonooka brunetka zachwycała urodą. Jak gwiazda bożonarodzeniowego hitu wygląda dziś?

Zobacz wideo Niektóre piosenki świąteczne są wspaniałe. Niestety bywają też gorsze

To ona złamała serce George'a Michaela w teledysku "Last Christmas". Dziś ma 66 lat i wciąż zachwyca urodą

Pomimo że piosenka "Last Christmas" przywodzi radosne skojarzenia z Bożym Narodzeniem, jest to utwór opowiadający o złamanym sercu. W rolę kobiety, która odrzuciła miłość George'a Michaela, wcieliła się Kathy Hill. Występ w popularnym teledysku przyniósł modelce międzynarodową rozpoznawalność. Chociaż kamera oraz widzowie ją pokochali, gwiazda postanowiła skupić się na pozowaniu przed obiektywem. Piękność do dziś zajmuje się modelingiem i nadal zachwyca urodą.

Kathy Hill jest też bardzo aktywna na Instagramie. 66-latka chętnie pokazuje fanom swoją codzienność. Z publikowanych przez nią zdjęć możemy wywnioskować, że prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Uwielbia dalekie podróże i jazdę konną. Chętnie chwali się także fotografiami pociech. Gwiazda jest mamą dwójki dzieci, które poszły w jej ślady i podbijają świat modelingu. Na profilu Hill nie brakuje również archiwalnych zdjęć. Od czasu występu w teledysku "Last Christmas" Kathy przeszła sporą metamorfozę. Charakterystyczną burzę ciemnych loków zastąpił bob w odcieniu złotego blondu.

 

W którym wcieleniu Kathy Hill podoba wam się bardziej? Więcej aktualnych zdjęć gwiazdy teledysku "Last Christmas" znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.