Macie bombki w kształcie swoich mężów? Anna Lewandowska ma. Ozdobiła "Lewym" choinkę

Święta za pasem, a polskie gwiazdy pospieszyły z ubieraniem choinek. Wyjątkiem nie jest Anna Lewandowska, która pochwaliła się rozczulającym świątecznym ornamentem.

Ze względu na transfer Robert Lewandowskiego do FC Barcelony piłkarz i jego rodzina w tym roku wyprowadzili się z Monachium, gdzie spędzili ostatnie kilka lat, i na stałe zamieszkali w Katalonii. Tegoroczne święta spędzą jednak w Polsce, o czym Anna Lewandowska poinformowała na InstaStories. Jak przyznała, to ona zajmuje się dekorowaniem domu na Boże Narodzenie, a dzielnie pomagają jej w tym córki - pięcioletnia Klara i dwuletnia Laura.

Zobacz wideo Tak zmieniała się Anna Lewandowska

Teściowe gwiazdZnani teściowie gwiazd. Andrzej Grabowski o zięciu Pawle Domagale mówił bardzo ciepło

Anna Lewandowska ma bombkę choinkową w kształcie "Lewego"

Anna Lewandowska nie ukrywa, że uwielbia okres Bożego Narodzenia i z niecierpliwością odlicza dni do świąt. Trenerka, ubraną z pomocą dziewczynek, choinką pochwaliła się w połowie grudnia. Pod pięknie udekorowanym i oświetlonym lampkami drzewkiem znalazły się już nawet prezenty. Jednak to nie sama choinka ani nawet ułożone pod nią upominki zwracają największą uwagę. Po dokładnym przyjrzeniu się bożonarodzeniowemu drzewku można zauważyć, że jeden z ornamentów do złudzenia przypomina Roberta Lewandowskiego.

Bombka w kształcie piłkarza nie ma co prawda na koszulce charakterystycznego dla "Lewego" numeru "9", ale postać ma identyczną jak polski napastnik fryzurę, a do tego ubrana jest w biało-czerwone barwy.

bombka w kształcie Roberta Lewandowskiegobombka w kształcie Roberta Lewandowskiego instagram.com/@miss_zi

To miały być murowany hity, a wyszły paździerzeNajgorsze programy w historii Polsatu. W jednym z nich wystąpiła Magda Gessler

Tym uroczym szczegółem podzieliła się na Instagramie Zofia Ślotała. Stylistka była bowiem gościnią Anny Lewandowskiej podczas tradycyjnego już, corocznego pieczenia bezglutenowych pierniczków. Trenerka zaprosiła do siebie liczne grono przyjaciółek, wśród których znalazła się także m.in. Zofia Zborowska. Na przygotowywanie świątecznych wypieków spotkały się w niedzielę 18 grudnia, jednak w dużym stopniu skupiły się na oglądaniu finałowego meczu tegorocznego mundialu.

Więcej o: