Ewa Bilan-Stoch wróciła pamięcią do bolesnego zdarzenia. "To był szczególny moment"

Ewa Bilan-Stoch udostępniła opcję zadawania pytań na Instagramie. W pewnym momencie fan zapytał o bardzo trudne zdarzenie. Jej wypowiedź porusza serce.

Ewa Bilan-Stoch oprócz tego, że jest żoną skoczka narciarskiego - Kamila Stocha, prężnie rozwija także swoją karierę zawodową. Kobieta jest fotografką, a w ostatnim czasie przygotowywała się do wernisażu własnych prac - zdjęć skoczków narciarskich. W związku z aktywnością zawodową postanowiła zwiększyć swoją aktywność w mediach społecznościowych i stworzyła Q&A na Instagramie. Jeden z internautów skorzystał z okazji i zapytał ją o bolesną rzecz. Odpowiedź fotografki chwyta za serce.

Polecamy: Te gwiazdy mają znanych teściów. Grabowski o zięciu Domagale nie da powiedzieć złego słowa. Dowbor podziwia Koroniewską

Zobacz wideo Ewa Bilan-Stoch przekazała swoją koronę na akcję Gazeta.pl #JedenDzieńDłużej

Ewa Bilan-Stoch wspomina trudną sesję zdjęciową. Chodzi o spotkanie z norweskim skoczkiem

Ewa Bilan-Stoch otrzymała od jednego z fanów pytanie na temat najbardziej emocjonalnej sesji zdjęciowej. Żona znanego skoczka narciarskiego podziękowała za interesujące pytanie i powiedziała wprost, który projekt najbardziej utkwił jej w pamięci ze względów emocjonalnych.

To ciekawe pytanie. Z pewnością Bjorna Einara Romorena. Zdjęcie powstało w jego, dzień po tym, jak zakończył chemioterapię. To był szczególny moment - podkreśliła Ewa Bilan-Stoch.

Zobacz też: Gwiazdy ozdobiły już domy na święta. Przetakiewicz na bogato, a Tusk minimalistycznie. Rozenek zaszalała

Ewa Bilan-StochEwa Bilan-Stoch Instagram / Ewa Bilan-Stoch screen

Norweski skoczek narciarski mierzył się z poważną chorobą. W 2019 roku stwierdzono u niego chorobę nowotworową, która miała przerzuty na kości kręgosłupa. Bjorn Einar Romoren powrócił do zdrowia, ale Ewa Bilan-Stoch zapamięta tę chwilę na zawsze.

Więcej o:
Copyright © Agora SA