Lewandowska poczuła świąteczny klimat. Choinka w Polsce szykowna. Pod nią już prezenty! Pomagały Klara i Laura

Anna Lewandowska jest już w duchu przygotowań do Bożego Narodzenia. Właśnie przyleciała do Warszawy i ubrała choinkę. To tu spędzi tegoroczne święta.

Anna i Robert Lewandowscy po powrocie z mundialu zatrzymali się na Malediwach, aby odpocząć od codziennych obowiązków. Później para zawitała w katalońskiej posiadłości, gdzie przeprowadzili się kilka miesięcy temu i rozpoczęli przygotowania do świąt. Wiadomo już, gdzie je spędzą.

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy zagrali w popularną grę

Anna Lewandowska ubrała choinkę

Żona Roberta Lewandowskiego właśnie zawitała w Polsce z dwóch ważnych powodów. Przede wszystkim zbliża się Boże Narodzenie, które chcieliby spędzić właśnie w ojczyźnie. Anna Lewandowska chcąc wprowadzić świąteczny klimat do domu poprosiła Klarę i Laurę, aby pomogły jej w dekorowaniu. Na Instagramie już pochwaliła się pięknie ozdobioną choinką. Znalazły się na niej szykowne bombki i ciepłe światełka, które pięknie rozświetlają drzewko.

Odliczam dni do świąt. Słuchajcie uwielbiam atmosferę przygotowań do Bożego Narodzenia. Zawsze wspólnie z dziewczynkami dekorujemy dom, a właściwie one mi pomagają, żeby był wyjątkowy. W tym roku święta spędzamy w Polsce.

Drugim powodem przyjazdu Anny Lewandowskiej było rozpoczęcie współpracy z TVN. Trenerka fitness dostała własny program "Healthy&Active", w którym do 28 stycznia będzie uczyć widzów zdrowych nawyków. Najwytrwalsi mają otrzymać nagrody.

Od lat obserwujemy konsekwencję, z jaką Anna Lewandowska promuje zdrowy tryb życia. Takie działanie wpisuje się także w misję naszego programu. Chcemy nie tylko dostarczać naszym widzom rozrywki, ale także edukować, zachęcać do zmiany i troski o własne zdrowie, bo to jedna z najcenniejszych rzeczy - mówi Dorota Malesa, szefowa programu "Dzień dobry TVN" portalowi wirtualnemedia.pl.

Myślicie, że Anna Lewandowska odnajdzie się w nowej roli?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.