Marcela Leszczak schudła trzy kilo i jest zła. Pokazała zdjęcie z czasów, gdy ważyła najmniej

Marcela Leszczak jest filigranową kobietą. Zdobyła się ostatnio na odważne wyznanie. Modelka zdradziła, że schudła kilka kilogramów i nie jest z tego powodu zadowolona. Chodzi o samopoczucie.

Marcela Leszczak chętnie korzysta z przywilejów popularności i dzieli się z fanami przemyśleniami na różne tematy. Ostatnio udostępniła na profilu na Instagramie opcję zadawania pytań. Fani rozbudzili swoją ciekawość. Jeden z tematów dotyczył jej obecnej wagi. Okazuje się, że modelka ważyła się niedawno i ma w związku z tym pewną refleksję. Przełamała tym samym temat tabu.

Polecamy: Misiek Koterski i Marcela Leszczak zamieszkali osobno

Zobacz wideo Marcela Leszczak zmieniła fryzurę! "Tego potrzebowałam!"

Marcela Leszczak wolała siebie przed schudnięciem. Podała prosty powód

W Polsce rzadko porusza się problemy, z jakimi mierzą się szczupłe osoby. Często zmagają się z tym, by przybrać na wadze. Nic więc dziwnego w tym, że osoby, które pragną przytyć kilka kilogramów, z każdej nawet najmniejszej zmiany sylwetki, bardzo się cieszą. Do grona osób szczupłych z pewnością należy Marcela Leszczak, która w "Q&A" dla fanów zdradziła, ile obecnie waży.

Wczoraj ważyłam się przy okazji, bo zazwyczaj tego nie robię i ważę 54 kilogramy, czyli 3 kilogramy mniej niż ostatnio ważyłam. Nie cieszę się z tego powodu, bo lepiej czuję się "cięższa". Nie pojmuję, jak mogłam czuć się dobrze, ważąc 50 kilogramów od 20 do 29 roku życia, nie wliczając w to ciąży - podkreśliła.

Marcela LeszczakMarcela Leszczak Instagram / Marcela Leszczak screen

Następnie pokazała zdjęcie, na którym ważyła 48-49 kilogramów i czuła się wtedy znakomicie. Zwróciła uwagę na ważny fakt samoakceptacji, który czasami niektórym umyka. 

Czułam się znakomicie. Byłam zdrowa i szczęśliwa. Zawsze mnie dziwiły uwagi - "jaka chuda jestem" czy "za chuda" i wciąż tego nie pojmuję. Jak ktoś lubi siebie i akceptuje, to nie potrzebuje kompletnie uwag innych ludzi - podsumowała.

Marcela LeszczakMarcela Leszczak Instagram / Marcela Leszczak screen

Warto dodać, że zwracanie uwagi innym ludziom na ich wagę i sylwetkę jest nietaktowne i może nieść ze sobą bardzo dotkliwe konsekwencje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.