Michele Morrone ma nową partnerkę. Pokazał się z piękną brunetką. To szwajcarska modelka

Michele Morrone znany z roli Massimo z "365 dni" jest zakochany po uszy. Aktor, który kradł serca kobiet na całym świecie, spotyka się z pochodzącą ze Szwajcarii modelką Moarą Sorio. W sieci aż wrze od gorących zdjęć nowej pary.

Włoski aktor, wokalista i model Michele Morrone stał się obiektem westchnień kobiet na całym świecie. Rozpoznawalność zapewniła mu główna rola w ekranizacji erotycznej sagi "365 dni" Blanki Lipińskiej. 32-latek odgrywający rolę Massimo zyskał ogromną rzeszę fanów, którzy śledzą jego dalsze kroki na Instagramie - aktora włoskiego pochodzenia obserwuje ponad 15 milionów osób!

Zobacz wideo Jak Michele Morrone wspomina pracę na planie "365 dni"?

Michele Morrone się zakochał? Włoch spotyka się ze szwajcarską modelką

Michele Morrone zyskał ogromną popularność i sławę dzięki erotykom Blanki Lipińskiej. Filmowa postać to nadal obiekt westchnień i fantazji kobiet na całym świecie. W ostatnich miesiącach głośno było o spotkaniu aktora z Khloe Kardashian, do którego doszło na pokazie Dolce & Gabbana. Celebryci nie odstępowali się na krok i świetnie bawili za kulisami. Okazuje się jednak, że Morrone jest zakochany po uszy w szwajcarskiej modelce - Moari Sorio. 

Czyhające na sensację tabloidy szybko zareagowały na zdjęcia na InstaStories, gdzie Włoch publikował kadry z tajemniczą brunetką. Nie brakowało także romantycznych cytatów i czułych słówek: "miłość jest życiem" czy podpisu "moja" pod jedną z fotografii. Do sieci trafiły także zdjęcia z bożonarodzeniowego jarmarku w Zurychu, na których spacerował z ukochaną. Jedna z fanek rozpoznała ukochaną Morrone - najprawdopodobniej to szwajcarska modelka Moara Sorio. Zresztą kilka dni później pojawiła się w mediach Morrone, co tylko utwierdziło fanów w przekonaniu, że włoskiego aktora nareszcie trafiła strzała amora!