Magda Gessler otworzyła stoisko na świątecznym jarmarku. Zobaczcie, ile kosztuje słoik bigosu. "Ceny z galaktyki!"

Jarmark świąteczny w Warszawie to okazja, żeby kupić prezenty i spóbować bożonarodzeniowych potraw. Stoisko ma tam też restauracja Magdy Gessler. Ceny produktów "U Fukiera" niektórym odbierają apetyt.

Więcej ciekawostek kulinarnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Warszawski jarmark bożonarodzeniowy cieszy się ogromną popularnością. Można tam znaleźć między innymi stoisko restauracji "U Fukiera", należącej do Magdy Gessler. W menu pajdy chleba ze smalcem, grzane wino, tatar ze śledzia... i przetwory, które można zabrać do domu. Spojrzeliśmy też na cennik.

Zobacz wideo Gwiazdy o gwiazdach - Magda Gessler

Magda Gessler sprzedaje bigos za 60 złotych

Na warszawskim jarmarku restauracja Magdy Gessler sprzedaje bigos (60 złotych za 1,9 litrowy słoik) i gołąbki (w tej samej cenie). Droższa jest zupa grzybowa (70 złotych za słoik). Fani gwiazdy programów kulinarnych mają jedno pytanie:

Czemu tak drogo?
Przykro nam, że ceny nie sprostały pani oczekiwaniom - padła odpowiedź z profilu restauracji.

Fani oskarżają Gessler o hipokryzję

Okazuje się jednak, że to nie za mała zasobność portfela była przeszkodą dla klientki. Zirytowała ją hipokryzja gospodyni "Kuchennych rewolucji".

Pani Magda w "Kuchennych Rewolucjach" zawsze komentuje, że za drogo, a okazuje się, że u was najdrożej - podsumowała.

Ceny 'U Funkiera' na jarmarku bożonarodzeniowym wkurzyły fanów Magdy GesslerCeny 'U Funkiera' na jarmarku bożonarodzeniowym wkurzyły fanów Magdy Gessler screen Facebook

Cały wątek zniknął już z profilu restauracji, ale pojawiają się kolejne komentarze, krytykujące takie ceny na jarmarku.

Podczas "Kuchennych rewolucji", zawsze niby za drogo pani Magdzie u osób biorących udział w przemianie, a sama ma ceny z galaktyki - stwierdziła jedna z komentujących.

Zdaniem miłośników restauracji takie ceny są jednak uzasadnione, ze względu na bardzo wysoką jakość produktów. Będzie jeszcze sporo okazji, żeby się o tym przekonać. Jarmark bożonarodzeniowy w Warszawie zorganizowany nieopodal kolumny Zygmunta będzie działać aż do 6 stycznia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.