Roksana Węgiel w samej bluzie i okularach. Znowu zaskoczyła fanów

Roksana Węgiel od niedawna zaskakuje fanów nowym wizerunkiem. Teraz pokazała się z nieco innej, domowej strony.

Roksana Węgiel lubi eksperymentować z wyglądem. W ostatnim czasie mogliśmy obserwować jej liczne fryzjerskie metamorfozy. Jakiś czas temu wokalistka zdecydowała się na jasny blond. Zachwyciła fanów, którzy nie tylko zasypali ją komplementami ale porównywali nawet do Dody. Kadry, na których pozuje w białym gorsecie także były szeroko komentowane. Tym razem Roxie pokazała się fanom z dala od scenicznego wizerunku.

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Roksana Węgiel w domowym zaciszu. Na zdjęciach pokazała się w samej bluzie

Tym razem wokalistka podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych zdjęciami z domu. Leży na rozkładanym fotelu, trzymając książkę, a na sobie ma jedynie bluzę z kapturem i okrągłe okulary w cienkich oprawkach. Do tej pory się w nich nie pokazywała. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać.

Pasują ci takie okulary.
Że ci zimno nie jest...
No takiej Roksany to my jeszcze nie znaliśmy. Ślicznie ci w okularach - czytamy w komentarzach na Instagramie.
 

Roksana Węgiel wyrosła na rasową gwiazdę. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad milion osób. Ostatnio nie tylko zmieniła kolor włosów, ale i styl. Pokazuje się w coraz odważniejszych stylizacjach. 17-letnia wokalistka, oprócz kariery muzycznej, może liczyć także na intratne kontrakty reklamowe. W jednej z ostatnich współprac wystąpiła na sesji zdjęciowej u boku Maffashion. Jak podoba wam się Roxie w nowym wydaniu? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Zobacz też: Roksana Węgiel już nie ukrywa partnera. Wtula się w niego na zdjęciu. Podpis? Sama słodycz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.