Roksana Węgiel zaskakuje wizerunkiem. Trudno ją rozpoznać! "Młodsza wersja Dody"

Roksana Węgiel jakiś czas temu swoje ciemne włosy przefarbowała na blond. Pod najnowszym zdjęciem fani zachwycają się wizerunkiem wokalistki, ale zwracają też uwagę, że wygląda inaczej.

Roksanę Węgiel poznaliśmy, gdy miała 12 lat. Wówczas brała udział w programie "The Voice Kids", w którym podbiła serca jurorów oraz widzów i zajęła pierwsze miejsce. Reprezentowała również Polskę w konkursie Eurowizji Junior i zwyciężyła. Dziś piosenkarka ma 17 lat i odnosi kolejne sukcesy, wydała płytę, regularnie koncertuje i zdobyła wiele nagród. Stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia. Przez lata przeszła również dużą metamorfozę. Zmieniła kolor włosów i dorasta na naszych oczach. Pod najnowszym zdjęciem fani zachwycają się jej wizerunkiem.

Britney Spears, Mateusz PawłowskiZaczynali jako dzieci na szkalnych ekranach. Nie wszyscy dzwignęli ciężar sławy

Zobacz wideo Roksana Węgiel zalała się łzami na treningu

Roksana Węgiel zaskakuje wizerunkiem. Fani jej nie poznają

Roksana Węgiel odwiedziła stację radiową, gdzie miała okazję poczuć świąteczną atmosferę. Zaśpiewała na antenie przebój zespołu Wham! "Last Christmas". Podzieliła się też zdjęciem z wydarzenia. Piosenkarka pozuje w świątecznym swetrze w renifery i czarnej spódnicy, a uwagę zwracają jej długie blond włosy, które wydają się jeszcze jaśniejsze niż wcześniej.

Dzisiaj miałam przyjemność otworzyć świąteczny mikrofon Radia RMF FM. I po raz pierwszy w tym roku poczuć święta. Bardzo dziękuję za taką możliwość i przesyłam wielkie buziaki dla ekipy. A wy dajcie znać, czy przyszedł do was dziś Mikołaj - napisała.
 

Fani zwracają uwagę na wygląd wokalistki i zastanawiają się, kiedy przeszła taką przemianę.

Super w blondzie!
Wygląda jak młodsza wersja Dody.
Od kiedy ona tak wygląda?

Karolina PisarekKarolina Pisarek wspomina początki kariery. "Wszyscy mówili, że nic nie osiągnę"

Też jej nie poznajecie? Więcej zdjęć metamorfozy Roksany Węgiel znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Roksana Węgiel już nie ukrywa partnera. Wtula się w niego na zdjęciu. Podpis? Sama słodycz

Więcej o: