Lucas Paquetá to fenomen Mistrzostw Świata. Jego taniec robi furorę na TikToku

Mistrzostwa Świata w Katarze dobiegają już końca. Choć jeszcze nie wiadomo, kto wygra puchar, wiemy, kto jest mistrzem TikToka. Lucas Paquetá i jego taniec podbijają serca.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to cykliczne wydarzenie sportowe, które w tym roku odbywa się w Katarze. Dla Polaków był to wyjątkowy mundial, ponieważ po raz pierwszy od 36 lat nasza kadra wyszła z grupy, wyprzedzając Meksyk i Arabię Saudyjską. Jednak w starciu z Francją nie poszło nam już tak dobrze. Biało-czerwoni po bardzo dobrym meczu wrócili do domu. Świetnie na mistrzostwach radzi sobie Brazylia, która jest jedynym krajem w historii, który zakwalifikował się na każdy mundial. Oprócz brawurowej gry na bardzo wysokim poziomie zawodnicy fundują kibicom istne show, a wszystko za sprawą tańców.

Zobacz wideo Piłkarz rzadko chwali się swoim prywatnym życiem w mediach społecznościowych. Wiadomo jednak, że od 2018 roku jego żoną jest Maria Eduarda Fournier. Brazylijczyk ma też dwóch synów.

Lucas Paquetá  i jego taniec to hit na TikToku

Brazylijczycy to bardzo taneczny naród, a w ich krwi płynie gorąca samba. Coroczny karnawał w Rio jest znany na całym świecie. Nic więc dziwnego, że nawet piłkarze mają dryg do tańca. Jednym z takich zawodników jest Lucas Paquetá. Brazylijski sportowiec występujący na pozycji ofensywnego pomocnika zdobył dla drużyny dwa gole w Katarze. Za każdym razem raczył kibiców zabawnym tańcem, który stał się viralem na TikToku.

Nie tylko Lucas Paquetá lubi tańczyć na murawie. Podczas meczów reprezentacja Brazylii często daje popis umiejętności. Roztańczeni piłkarze robią furorę w mediach społecznościowych.

Kim jest Lucas Paquetá?

25-letni piłkarz na co dzień gra w angielskim klubie West Ham United F.C, oprócz tego od 2018 roku należy do reprezentacji Brazylii. Sportowiec rzadko chwali się życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Wiadomo jednak, że od 2018 roku jego żoną jest Maria Eduarda Fournier. Brazylijczyk ma też dwóch synów.

Więcej prywatnych zdjęć piłkarza znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.