Wojciech Szczęsny obronił karnego. Koledzy z drużyny byli w euforii. Co za reakcja!

Wojciech Szczęsny obronił rzut karny, który strzelał Leo Messi podczas meczu Polska-Argentyna. Koledzy z drużyny nie kryli radości. Tak wyglądała ich reakcja.

Mecz Polska-Argentyna wzbudził kontrowersje przez rzut karny dla naszych rywali, który, zdaniem wielu, został niesłusznie przyznany. Sędzia Danny Makkelie po analizie VAR zdecydował, że należy się on Argentynie. Uznał, że Wojciech Szczęsny celowo uderzył Leo Messiego w twarz rękawicą, będąc w powietrzu. Mimo że strzelec jest uznawany za jednego z najlepszych w historii, Szczęsnemu udało się obronić rzut karny w pięknym stylu. Polak pod względem obronionych "jedenastek" jest jednym z najlepszych bramkarzy w historii mundialu. Po fenomenalnej obronie polscy piłkarze nie kryli swojej euforii i  rzucili się mu na szyję.

Carolina Calvagni, Nicolas Tagliafico, Leo Messi, Antonella RoccuzzoDe Paul związał się z piosenkarką, a Martinez z właścicielką restauracji

Wojciech Szczęsny obronił karnego. Reakcja kolegów z drużyny

Wojciech Szczęsny już został bohaterem mundialu. Dopiero co w pięknym stylu obronił karnego podczas meczu z Arabią Saudyjską, a teraz znów dał popis swoich umiejętności. Zarówno koledzy z drużyny, jak i kibice drżeli, gdy sędzia podyktował rzut karny. Bramkarz, rzucając się do samego słupka, obronił potężny strzał Leo Messiego. Wówczas piłkarze polskiej reprezentacji podbiegli do Szczęsnego i rzucili się mu na szyję. Wśród nich widzimy m.in. Matty'ego Casha.

Kamera uchwyciła również reakcję Leo Messiego, który z opuszczoną głową pobiegł w drugą stronę boiska. To nie był jego najlepszy strzał.

Anna LewandowskaLewandowska kibicuje z córkami w takich samych koszulkach. "Siły specjalne"

Zobacz też: Lewandowski jak Messi, Messi jak Lewandowski? Ich łączy nie tylko słabość do blondu

Więcej o: