Liam Szczęsny zabawnie zwrócił się do ojca. Wojciech go poprawił. To wideo zrobi wam dzień

Już po meczu Polska - Francja fani piłki nożnej i Wojciecha Szczęsnego mogli się przekonać o jego niezwykłej więzi z synem. Panowie skradli show, kiedy kamera pokazała, jak mały Liam płacze, a Wojciech Szczęsny go pociesza po przegranym przez Polskę meczu. Teraz w sieci pojawiło się kolejne wideo, które roztopi serca wszystkich.

Wojciech Szczęsny bezapelacyjnie został nieoficjalnym "królem piłki nożnej" w Katarze, kiedy obronił rzut karny Lionela Messiego. Później fani piłki nożnej mogli podziwiać go nie tylko jako dobrego piłkarza, ale też świetnego ojca. Kiedy podszedł do bramkarza syn - Liam, to on cudownie go pocieszał po przegranym meczu, ponieważ chłopiec miał łzy w oczach. Teraz na TikToku pojawiło się wideo, w którym Liam Szczęsny zwrócił się do ojca w niecodzienny sposób. Ten filmik na pewno rozweseli wam dzień. 

Polecamy: Wojciech Szczęsny zabrał syna do szatni po meczu z Francją. "Będzie godnym następcą"

Zobacz wideo To nie jest takie proste. Kibice próbują wymówić "Wojciech Szczęsny"

Doda planuje reality show z Dariuszem Pachutem? Stanowcza reakcjaDoda planuje reality show z Dariuszem Pachutem? Stanowcza reakcja

Tak Liam Szczęsny zwraca się do ojca. Zabawnie i uroczo, ale bramkarz szybko go poprawił 

O tym, że między Liamem Szczęsnym, a jego ojcem Wojciechem jest niezwykła więź, mogliśmy się niedawno przekonać. W udostępnionym filmiku na TikToku widać, jak syn rozkosznie zwraca się do ojca. Na początku mówił do niego po imieniu:

Wojtek!

Na szczęście kochany ojciec szybko go poprawił i powiedział mu, jak powinien się do niego zwracać:

Tatusiu, nie Wojtek!

Na odpowiedź syna nie trzeba było długo czekać. Liam Szczęsny od razu odrzekł:

Tatusiu, odwróć się do mnie.

Później poinformował ojca, co przyniósł dla niego, a całość zakończyła się słowami Wojciecha Szczęsnego, który poprosił małego Liama, aby dał mu buzi. Fani byli zachwyceni tym uroczym kadrem. W komentarzach pisali: 

Oni są tacy rozkoszni i zabawni - podkreśliła fanka.
Młody za niedługo będzie do niego Szczęsny mówił - napisał rozbawiony fan.

Trzeba przyznać, że bardzo miło ogląda się taką piękną relację, jaką ma Wojciech Szczęsny ze swoim synem. 

Więcej o: