Zrobiła sobie nos, a teraz ostrzega. Po nieudanej operacji pojawił się guz. Jest komentarz lekarza

Josie Cremont marzyła o idealnym nosie i udała się do chirurga plastycznego. Nagle na jej nosie pojawił się ogromny guz. Internautki myślały, że to rak, ale do dyskusji wtrącił się lekarz.

Josie Cremont podobnie, jak większość osób w dobie popularności mediów społecznościowych prowadzi profile na Instagramie i TikToku, gdzie publikuje treści dotyczące jej codziennego życia. Kilka lat temu postanowiła pójść pod nóż chirurga plastycznego i zoperować sobie nos. Nie spodziewała się, co może się stać. 

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Poddała się operacji plastycznej, a na jej nosie pojawił się guz

Nagrania dotyczące felernego zabiegu zdobyły na profilu Josie Cremont łącznie niemal dziewięć milionów odsłon. Raz w roku ostrzega internautki przed tym, co może się stać po zrobieniu "nowego nosa". Po operacji na jej twarzy pojawił się czerwony guzek, który z miesiąca na miesiąc się zmniejsza, a następnie znów zwiększa. Internautki zasugerowały jej konsultacje z lekarzem i mówiły o doświadczeniach bliskich z podobnymi dolegliwościami. Do dyskusji włączyła się nawet Julia Fox.

Skonsultuj się z lekarzem, czy nie jest to nowotwór skóry. Mój tata miał podobną ranę, która nigdy nie znikała, a jedynie "otwierała się" i ponownie pojawiała.
Moja siostra miała operację nosa i wyglądało to dokładnie tak samo.
Może tam być wciąż szew - pisała Julia Fox.

Lekarz wyjaśnia, skąd nietypowa zmiana na nosie

Na zyskujące na popularności wideo zareagował dr Prem Tripathi, który od razu stwierdził, że tak wygląda typowa infekcja nosa po wykonaniu zabiegu rhinoplastyki. Niepokój budzi jedynie fakt, że u Josie Cremont utrzymuje się ona już od dwóch lat. Przy okazji wyjaśnił, że może ona wpływać na późniejszą zmianę kształtu nosa. 

Tak wygląda infekcja czubka nosa dwa lata po zabiegu rhinoplastyki. To dość rzadkie, by mieć infekcję tak długo. Zwykle zdarzają się one w ciągu pierwszych kilku tygodni od operacji. Najczęściej są spowodowane przez bakterie, które już żyją w nosie, niektóre są odporne na antybiotyki i wchodzą pod skórę. Powoduje to pewne ścieczenie skóry nosa i może z czasem zmienić jej kształt - mówił dr Tripathi.

Myślicie, że Josie Cremont zasięgnie porady u specjalisty? My zachęcamy, by każdą poważną zmianę konsultować ze specjalistą, a nie internetowymi doradcami. 

TeresaUsłyszała, że może nie dożyć 40 urodzin. Schudła 168 kilogramów

Więcej o: