Paulina Nowicka ma dosyć. "Sprawa została zgłoszona"

Paulina Nowicka, żona Jakuba Rzeźniczaka, miała stracić konto w social mediach - jak tłumaczyła, wszystko przez atak osób trzecich. Zaznaczyła, że zgłosiła sprawę odpowiednim organom.

Jakub Rzeźniczak od lat ma opinię niestałego w uczuciach. W 2016 roku ożenił się z modelką, Edytą Zając, której nie dochował wierności, w efekcie doczekawszy się córki z pozamałżeńskiej relacji z Eweliną Taraszkiewicz. Ten romans zakończył się, a na horyzoncie pojawiła się Magdalena Stępień. Związek nie przetrwał, także z powodu zdrad piłkarza. Para dała sobie jeszcze jedną szansę, ale i tak im się nie udało. Wygląda na to, że dopiero drugi ślub, który przypieczętował jego miłość do Pauliny Nowickiej, w pełni uszczęśliwił piłkarza. Mimo to ich związek jest solą w oku dla niektórych internautów. Nowicka wdała się w medialną przepychankę z Taraszkiewicz i ogłosiła, że jej profil w social mediach został przejęty.

Doda, Sara May, Justyna Steczkowska, Julia WieniawaNie tylko Smaszcz i Janachowska. Oni też się kłócili. I to jak!

Zobacz wideo Rzeźniczak wyrzuca narzeczoną poza burtę

Paulina Nowicka ofiarą przestępstwa internetowego?

Kibice obrońcy Wisły Płock trzymają kciuki, by wiodło mu się z nową żoną. Niestety, nie wszystkim podoba się, że piłkarz zaczął układać sobie życie na nowo. Rzeźniczak ujawnił, że Paulina niejednokrotnie była już ofiarą internetowych hejterów, którzy wysyłają jej nieprzyjemne wiadomości albo piszą mało eleganckie komentarze pod jej zdjęciami.

Zdjęcia Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Ostatnio żona sportowca została "okradziona" z jednego ze swoich kont w serwisach społecznościowych, które, jej zdaniem, zostało przejęte przez osoby trzecie:

Alert! Jeśli ktoś z was dostał z mojego konta (...) cokolwiek niepokojącego (...) miałam włamanie na profil. Sprawa już została zgłoszona – poinformowała Paulina swoich instagramowych obserwatorów.

Przy okazji wybuchła kolejna afera. Do spięcia na linii Rzeźniczak-Taraszkiewicz (poszło o wysokość alimentów), dołączyła Nowicka, która dała do zrozumienia, że została wywołana do tablicy i choć nie chce, "musi" coś ujawnić. Zasugerowała, że matka małej Inez była w przeszłości "prostytutką", a alimenty, które otrzymuje, są wysokości pensji. Taraszkiewicz nie pozostawiła tego bez komentarza. 

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Jak sądzicie, ataki ustaną i młodzi małżonkowie zaznają wreszcie spokoju?

Zdjęcia Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: