Drama alert! Żona Rzeźniczaka wyzywa matkę jego córki. Nazwała ją "prostytutką". Ta grozi sądem

Paulina Nowicka zaatakowała publicznie Ewelinę Taraszkiewicz. Wiadomość, którą udostępniła na InstaStories, szybko dotarła do matki córki Jakuba Rzeźniczaka. Nie pozostała dłużna jego obecnej żonie.

Jakub Rzeźniczak i jego życie prywatne dostarczają wielu emocji. Piłkarz długo szukał idealnej dla siebie partnerki. Najpierw wziął ślub z Edytą Zając, jednak zdradził ją i pojawiła się na świecie jego córka Inez. Po rozwodzie związał się z Magdaleną Stępień, którą zostawił, gdy ta była w ciąży. Kilka dni temu poślubił Paulinę Nowicką, którą uważa za miłość swojego życia i osobę, która pomogła mu przetrwać trudne chwile po śmierci syna. Teraz doszło do publicznego prania brudów między żoną Rzeźniczaka a Eweliną Taraszkiewicz.

Gwiazdy, które zdradzały. Polski bokser w tym samym czasie miał trzy kochankiOni dopuścili się zdrady. "Przepraszam moją cudowną żonę"

Zobacz wideo Rzeźniczak się broni

Paulina Nowicka wyzywa matkę córki Rzeźniczaka. Ta jej odpowiedziała

Matka córki Rzeźniczaka w ostatnim czasie chętnie komentuje życie Jakuba Rzeźniczaka. Niedawno odniosła się do jego ślubu w Miami i do alimentów, o które z nim walczy (przeczytacie o tym TUTAJ). Teraz Paulina Nowicka odniosła się do tych zarzutów. Na InstaStories opublikowała wpis, w którym wyzywa Taraszkiewicz i nawiązała do początków znajomości męża i matki jego córki:

Poznali się, jak była prostytutką. Dostaje cztery tys. alimentów. Nie chciałam, ale musiałam - napisała.

Paulina Nowicka atakuje matkę córki RzeźniczakaPaulina Nowicka atakuje matkę córki Rzeźniczaka Screen z Instagram.com/ paulinaa__nowicka

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Kochani, ale skoro musiała, to musiała. W sądzie też będzie miała - wtedy to na pewno będzie musiała. Ale obiecuję, że zadośćuczynienie przekażę na dom samotnej matki. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. A to już jest nie tylko naruszenie dóbr osobistych, ale i sprawa karna - skomentowała Taraszkiewicz. - Skupmy się lepiej na tym, jakie to poniżające, żeby dziecko otrzymywało alimenty od drugiego rodzica - dodała.

Najbrzydsze suknie ślubne gwiazdSpadochron? Nie, to suknia ślubna Liszowskiej. Są jeszcze brzydsze

To nie koniec publicznej przepychanki między żoną a matką córki Rzeźniczaka. Nowicka podsumowała, że "ma swój honor" oraz że "umie i zawsze radziła sobie sama, bez poniżania się". Ewelina Taraszkiewicz stwierdziła także, że to "nie jest już tylko naruszenie dóbr osobistych, ale też sprawa karna". Jednak później Nowicka napisała, że ktoś włamał się na jej konto... "Czy to było włamanie, czy nie, to ja już tłumaczyć się nie będę" - skomentowała na Instagramie Taraszkiewicz.

Taraszkiewicz komentuje wpis NowickiejTaraszkiewicz komentuje wpis Nowickiej Screen z Instagram.com/ ewelatarasz

Czyżby publiczne pranie brudów skończyło się w sądzie?

Więcej o: