Jakub Rzeźniczak we wzruszających słowach zwraca się do narzeczonej. Nawiązał do trudnej przeszłości z Magdą Stępień

Jakub Rzeźniczak opublikował na Instagramie wpis, w którym zwrócił się do ukochanej. Nie szczędził jej miłych słów.

26 października Jakub Rzeźniczak świętował 36. urodziny. Z tej okazji piłkarz postanowił podzielić się z internautami przemyśleniami i opublikował w mediach społecznościowych trzy bardzo osobiste posty. W jednym z nich podziękował obecnej partnerce za to, że była u jego boku w trudnych momentach.

Jakub RzeźniczakTak się zmieniał Jakub Rzeźniczak. Zobaczcie, jak wyglądał jako nastolatek

Zobacz wideo Najdziwniejsze plotki, najlepsze piosenki na urodziny i najciekawsza osoba do wspólnej kawy [Urodziny Plotek.pl]

Jakub Rzeźniczak zwrócił się do narzeczonej: Sprawiasz, że chcę być lepszym człowiekiem

Rok 2022 był zdecydowanie jednym z najtrudniejszych w życiu Jakuba Rzeźniczaka. W ciężkich chwilach mógł jednak liczyć na wsparcie Pauliny Nowickiej. O tym, jak ważną jest dla niego osobą, napisał w poście, który pojawił się na jego instagramowym profilu.  

Chciałem ci podziękować kochanie za to, że dbasz o mnie każdego dnia. Sprawiasz, że nadal chce mi się wstawać codziennie rano. Dźwigasz ciężar moich dawnych decyzji, na które nie miałaś żadnego wpływu. Pchasz do przodu i sprawiasz, że chcę być lepszym człowiekiem dzień po dniu. Nigdy nie pozwolę cię skrzywdzić. Dziękuję za to, że jesteś - czytamy na Instagramie.
 

Jakub Rzeźniczak wspomina syna 

Wcześniej piłkarz opublikował również zdjęcie Oliwiera, do którego dodał post, gdzie opisał ostatnie chwile spędzone z chłopcem. 

Trzy miesiące temu odszedł Oliwierek… wciąż mam przed oczami ten moment jak przestawał oddychać, gdy trzymałem go za rękę. Nigdy o tym nie zapomnę.

W dalszej części wpisu dostrzegł podobieństwo do siebie w synu. 

Był zawsze uśmiechnięty tak jak ja, walczył z uśmiechem. Ja też walczę poprzez uśmiech, pozytywne nastawienie, energię, która dostaje od osób mi bliskich, dzięki którym życie z dnia na dzień znów staje się bardziej kolorowe.

Na koniec obiecał synowi, że nigdy o nim nie zapomni.

 

Piotr KraśkoPiotr Kraśko nie chce przedłużać L4. Czy to oznacza wielki powrót?

Więcej o: