Piotr Kraśko kończy urlop lekarski. Czy znowu pojawi się w "Faktach"? "Nie ma go w grafiku"

Piotr Kraśko miał ostatnio niemałe problemy w życiu zawodowym i prywatnym. Postanowił się usunąć w cień. W międzyczasie poinformował publicznie, że mierzy się z depresją i bierze antydepresanty. Czy wróci do "Faktów"? Jego kariera stoi pod znakiem zapytania.

Piotr Kraśko zaliczył spory kryzys wizerunkowy. Wszystko zaczęło się od jazdy autem bez uprawnień. Został skazany przez sąd i musi zapłacić za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy 100 tysięcy złotych oraz ponieść koszty postępowania cywilnego. Wyszły też na jaw jego braki w zeznaniach podatkowych. Dziennikarz musiał za niepłacone podatki zapłacić 850 tysięcy złotych. Teraz jeden z tabloidów dowiedział się, czy Piotr Kraśko może liczyć na powrót do "Faktów". Okazuje się, że nie będzie to teraz takie proste.

Polecamy: Piotr Kraśko przerwał milczenie. Przeprosił za błędy na antenie "DDTVN". Mówił o depresji i problemach z prawem

Zobacz wideo Piotr Kraśko o imprezie Kingi Rusin w Hollywood: "Amerykanie są bardzo specyficzni" Wybierz serwis

Piotr Kraśko może mieć problem z powrotem do "Faktów". Według tabloidu nie ma go nawet w grafiku

Piotr Kraśko po skandalach pojawił się w studiu "Dzień dobry TVN" i opowiedział o tym, że zmaga się z depresją. W rozmowie z prowadzącymi - Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem - odniósł się do ostatnich wydarzeń i problemów z prawem. Przeprosił widzów za błędy i podkreślił, że jest w trakcie leczenia i bierze antydepresanty. Teraz "Fakt" dotarł do informacji, kiedy prezenterowi kończy się zwolnienie lekarskie.

Zwolnienie lekarskie, na którym przebywa Piotr Kraśko, kończy się 4 listopada. Choć dziennikarz jest już gotowy na powrót i chce pracować, nadal nie ma go w grafikach prowadzących serwis informacyjny - podkreślił tabloid.

Wypowiedziała się także dziennikarka z jego otoczenia, która potwierdza, że Piotr Kraśko nie chce już przedłużać zwolnienia i ma ochotę wrócić do redakcji "Faktów" jak najszybciej.

Piotr czuje się lepiej i jest w dobrej kondycji. Powoli szykuje się do pracy i na razie nie zakłada, że przedłuży zwolnienie.

Potrzebujesz pomocy?

W związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą może występować zagrożenie życia, wówczas - w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej - zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą, co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Jeśli natomiast potrzebujesz pomocy, a masz mniej niż 18 lat, codziennie od 12:00 do 2:00 w nocy możesz zadzwonić na Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, pod bezpłatnym numerem telefonu 116 111. Swój problem możesz też opisać w wiadomości.

Więcej o: