Finał "Top Model". Zakapturzona Anja Rubik zadaje szyku. Piękne buty. Za to Magda Stępień olśniła w czerni

Gwiazdy tłumnie przyszły na finał 11. edycji "Top Model". Naszą szczególną uwagę zwróciła Anja Rubik w stylizacji na mroczną księżniczkę. Wyglądała cudnie, ale to Magdalena Stępień skradła całe show.

Decyzją widzów i jury 11. edycję "Top Model" wygrała Klaudia Nieścior. To właśnie jej wręczono czek na 100 tysięcy złotych. Klaudia zdobyła też kontrakt z agencją modelingową. Na finale, emitowanym na żywo, zjawiła się plejada gwiazd i celebrytek, czyli m.in. Sylwia Bomba, Anja Rubik, Katarzyna Sokołowska, Magdalena Stępień, czy Joanna Krupa. Panie zaprezentowały na ściance wystrzałowe kreacje, ale tylko dwie z nich zwróciły naszą szczególną uwagę. Anja Rubik, która cała zakapturzona pokazała, jak się nosi tego typu niełatwe zestawy modowe. Magdalena Stępień także zachwyciła wyborem czarnej stylówki. Jeden element robi całą robotę. 

Polecamy: Roksana Węgiel zaskakuje wizerunkiem. Trudno ją rozpoznać! "Młodsza wersja Dody"

To miały być murowany hity, a wyszły paździerzeNajgorsze programy w historii Polsatu. W jednym z nich wystąpiła Magda Gessler

Najbrzydsze suknie ślubne gwiazdSpadochron? Nie, to suknia ślubna Liszowskiej. Są jeszcze brzydsze

Zakapturzona Anja Rubik zadaje szyku na ściance. Interesujący styl, ale to Magdalena Stępień pokazała klasę

Anja Rubik ma bardzo odważny i wyrazisty styl, który czerpie pełnymi garściami z grunge'u i rocka. Widać, że lubi mocny i niecodzienny look, wobec którego nie da się przejść obojętnie. Tak było w przypadku jej stylizacji na finał "Top Model". Znana i ceniona modelka zdecydowała się na zestaw, który składał się z eleganckiej bluzy z kapturem oraz dresowych spodni. Dobrała do tego złote szpilki i etniczną biżuterię, w tym mocne kolczyki. Całość robi olbrzymie wrażenie, ale nie jesteśmy pewni, czy jest to odpowiedni look na finał modowego show.

Anja RubikAnja Rubik AKPA

Zaskoczyła nas Magdalena Stępień, która wybrała klasykę i dzięki temu wygrała. Celebrytka postawiła na skórzany top, który zasłoniła czarną kurtką z białymi lamówkami. Do modowego zestawu dobrała szerokie spodnie w tym samym stylu i pierzaste dodatki w postaci torebki i butów. To właśnie one zrobiły całą robotę i dodały całości ciekawego charakteru. Widać, że Stępień trzyma rękę na pulsie mody, co niewątpliwie cieszy jej fanów i odbiorców na Instagramie.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień AKPA

Więcej nietuzinkowych zdjęć gwiazd z finału "Top Model" znajdziesz w naszej galerii na górze strony. Tylko spójrzcie na piękną sukienkę Krupy i dopasowany kostium El Dursi.

Więcej o: