Włodarczyk z czerwonymi ustami i długiej sukni z rozcięciem kibicowała polskiej reprezentacji. Klasa! Karaś zachwycony

Agnieszka Włodarczyk również w niedzielne popołudnie kibicowała polskiej reprezentacji podczas meczu w 1/8 finału. Wybrała jednak dość nietypowy outfit.

Niedzielny mecz Polaków zgromadził przed telewizory mnóstwo kibiców. Także wiele gwiazd zrobiło chwilę przerwy w napiętych grafikach, aby wesprzeć rodaków na Mundialu. Sporo z nich pochwaliło się oglądaniem spotkania na Instagramie. Trzeba jednak przyznać, że żadna z gwiazd nie wyglądała tak szykownie, jak Agnieszka Włodarczyk. Nagranie opublikował partner aktorki, Robert Karaś.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk bawiła się na weselu w sukience sprzed 20 lat. Pokazała przygotowania do tej imprezy

Agnieszka Włodarczyk w czarnej sukni kibicuje Polakom. Robert Karaś zachwycony

Agnieszka Włodarczyk jak wiele gwiazd zarabia na Instagramie poprzez posty sponsorowane. Aktorka zawarła kilka współprac ze znanymi markami, które dość często przewijają się także u innych polskich gwiazd. W niedzielę na InstaStories Włodarczyk zareklamowała jedną z marek ubraniowych. Pokazała propozycje kreacji na święta. Z tej okazji pomalowała usta na czerwono i założyła czarną, długą suknię z opadającymi ramionami i głębokim rozcięciem na nodze. Wyglądała przepięknie i bardzo elegancko. Suknia chyba bardzo spodobała się gwieździe, ponieważ nie ściągnęła jej po nagraniu relacji, a chodziła w niej całą niedzielę. Ugotowała w niej obiad, obejrzała mecz Polska-Francja, a także bawiła się z Milanem na podłodze. Wszystko na InstaStories uwieczniła ona, a także jej partner.

Agutka się odwaliła na mecz - powiedział na nagraniu zachwycony Robert Karaś.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk Fot. @robert_karas_teamkaras

Joanna Koroniewska, Paulina KrupińskaKrupińska i Olejnik gratulują piłkarzom. Dowbor: Ej, no, panowie

Na nagraniu aktorka zalotnie rusza nogą i uśmiecha się do partnera. Suknia odsłania zgrabne nogi Włodarczyk. Co jak co, ale chyba jeszcze nikt tak elegancko nie dopingował polskiej drużynie podczas żadnego meczu.

Więcej zdjęć gwiazdy w kreacji znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o: