Fani dopatrzyli się dziwnego szczegółu na twarzy Dody. Zapytali wprost, czy poprawiła urodę. Wytłumaczyła

Fanki dopatrzyły się szczegółu, który, ich zdaniem, mógł wskazywać, że Doda poddała się zabiegowi liftingu twarzy. Artystka bardzo szybko rozwiała ich wątpliwości.

Doda przebywa obecnie w Wietnamie, gdzie spędza urlop w obecności ukochanego Dariusza Pachuta. Artystka wypoczywa w położonym niedaleko plaży hotelu z restauracją, która serwuje potrawy z produktów uprawianych na miejscowej ekologicznej farmie, a do dyspozycji na miejscu ma także spa all inclusive. Korzystając z tego faktu, Doda wybrała się na masaż twarzy, a przy okazji poruszyła kwestię swojego wyglądu.

Zobacz wideo Doda próbuje rozruszać Dariusza Pachuta

Wojciech SzczęsnySzczęsny zmienił się od początku kariery. A Lewandowski? Patrzcie na Krychowiaka

Doda jest przeciwniczką nici. Tłumaczy dlaczego

Promująca swoją płytę "Aquaria" Doda była gościnią w podcaście Karola Paciorka. Odcinek z jej udziałem ukazał się jednak dopiero pod koniec listopada, dlatego odnoszące się do niego pytania poruszyła, będąc już w Wietnamie. Okazuje się, że podczas oglądania wywiadu artystki jej fanki zwróciły uwagę na cień na twarzy i nabrały przekonania, że Doda zdecydowała się na zabieg nici liftingujących.

Przyszłyście do mnie z pytaniem w prywatnych wiadomościach, czy ja mam nici na twarzy, ponieważ widać cień na policzku w tym wywiadzie i, jeżeli tak, to gdzie je robiłam - opowiada gwiazda na InstaStories.
 

Domysły fanek mocno zaskoczyły wokalistkę, która podkreśliła, że nigdy nie zdecydowała się na taką ingerencję w swój wygląd. Co więcej, dodała, że nie planuje też robić nici z bardzo konkretnego powodu.

Nigdy nie robiłam nici, nie mam i nigdy nie zrobię. Jestem przeciwniczką, ponieważ jestem fanką [masażu - red.] mięśniowo-powięziowego twarzy i kobido, a to jest przeciwskazanie - tlumaczy.

DodaDoda instagram.com/@dodaqueen

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Doda wyjaśniła też, że cień, który na nagraniu padł na jej twarz, pochodzi najprawdopodobniej z oświetlenia.

Wygląd Dody i jej rzekoma ingerencja w urodę od dawna jest przedmiotem spekulacji i budzi ogromne zainteresowanie fanów artystki. W ubiegłym roku wokalistka wygrała sprawę sądową przeciwko lekarzowi, który w jednym z programów w 2013 roku stwierdził, że poddawała się operacjom plastycznym. Doda na sali sądowej udowodniła, że żadnych operacji nie przeszła.

Więcej o: