Georgina Rodriguez zabrała rodzinę do Kataru. Zapozowała z siostrą. Widać podobieństwo

Najbliżsi Cristiano Ronaldo wspierają piłkarza podczas mundialu w Katarze. Georgina Rodriguez zamieściła zdjęcia, na których kibicują zawodnikowi Portugalii z trybun.

Kibice Portugalii mogą, przynajmniej na razie, spać spokojnie. Reprezentacja ma już zapewniony awans do 1/8 finału, a kolejny mecz rozegra 6 grudnia przeciwko drużynie Szwajcarii. W szeregach portugalskiej kadry stawił się oczywiście także jej kapitan. W Katarze są również bliscy Cristano Ronaldo, a szczęśliwa Georgina Rodriguez z dumą dopinguje ukochanego, wolne chwile poświęcając na zwiedzanie.

Zobacz wideo Tak ćwiczy Georgina Rodriguez

Wojciech SzczęsnySzczęsny zmienił się od początku kariery. A Lewandowski? Patrzcie na Krychowiaka

Georgina Rodriguez na trybunach w Katarze. Zamieściła urocze zdjęcie z dziećmi

Ostatni mecz fazy grupowej Portugalia rozegrała w piątek 2 grudnia przeciwko reprezentacji Korei Południowej. Chociaż Portugalczycy przegrali spotkanie 2:1, nie zagroziło to ich pozycji lidera i z grupy wyszli z pierwszej pozycji.

Jak wynika z instagramowej relacji Georginy Rodriguez, na meczu obecna była nie tylko ona, ale także jej siostra oraz czwórka najstarszych dzieci pary. Zgodnie z niepisaną tradycją rodziny piłkarzy zwykle kibicują im w koszulkach z ich nazwiskami i numerami, z którymi występują na boisku. Dedykowane Cristiano Ronaldo koszulki mieli na sobie wszyscy członkowie rodziny portugalskiego piłkarza... z wyjątkiem jego ukochanej. Georgina Rodriguez na trybunach stawiła się bowiem w eleganckiej limonkowej bluzce z długim rękawem, ozdobionej żabotem.

 

Słynna WAGS do zdjęć pozowała nie tylko z dziećmi i siostrą. Rodriguez na meczu spotkała także rapera Tygę.

Partnerka Cristiano Ronaldo jest zafascynowana Katarem i w wolnych chwilach zwiedza zakątki kraju. Jak pisała w instagramowym poście, niezwykle spodobała się jej tamtejsza kultura i gościnność.

 

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Mundial w Katarze wzbudza jednak sporo kontrowersji m.in. ze względu na cenzurę, łamanie praw człowieka czy doniesienia o wykorzystywaniu pracowników do budowy stadionów, przy których część z nich miała zginąć. Przeciwko tym praktykom zaprotestowali niemieccy piłkarze, którzy przed meczem z Japonią zapozowali do zdjęcia, zasłaniając sobie usta dłońmi.

Więcej o: