Agata Kulesza została okradziona. Złodzieje wtargnęli do jej domu i zabrali nietypowy łup

Agata Kulesza padła ofiarą kradzieży. Nieproszeni goście wtargnęli na teren jej nadmorskiej posesji i ograbili ją. Najście sprawiło, że aktorka przestała czuć się tam bezpiecznie.

Agata Kulesza w wyniku podziału majątku po rozwodzie straciła dom w Czerwińsku. Aby zrekompensować to sobie, za namową córki kupiła nieruchomość w bliskim sąsiedztwie morza. Nowa inwestycja okazała się strzałem w dziesiątkę. Aktorka przyjeżdżała tam sama, niekiedy w towarzystwie, albo zapraszała przyjaciół. Był to jej azyl, jednak tę sielankę przerwało najście złodziei. 

Krzysztof RutkowskiZ usług Rutkowskiego korzystali Górniak czy Pazura. Szukał też Madzi z Sosnowca

Zobacz wideo Małgorzata Socha uwielbia urządzać mieszkanie. Ulubione wnętrze? Ma takie!

Agata Kulesza została okradziona - złodzieje splądrowali jej nadmorski domek

Pod nieobecność Kuleszy do pustego domku wdarli się nieproszeni goście. Ich łupem padł m.in. agregat prądotwórczy, co sprawiło, że posesja została pozbawiona źródła zasilania. Teraz aktorka stoi przed dylematem - może odkupić ten sprzęt i zatrudnić firmę ochroniarską albo, co zajmie więcej czasu, postarać się o pozwolenie o założenie w nieruchomości prądu. 

Zdjęcia Agaty Kuleszy znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Jednak to nie starta finansowa jest najbardziej bolesna. Tygodnik "Na żywo" podaje, że właścicielka przestała czuć się w domku bezpiecznie. Wcześniej był to jej azyl, gdzie mogła uciec przed światem, odciąć się od wszystkiego i po prostu odpoczywać. Teraz nie jest już tak komfortowo:

To, co się stało, podcięło jej skrzydła. Teraz nie czuje się tam bezpiecznie. Wie, że musi szybko działać –  ujawnia przyjaciółka aktorki cytowana przez tygodnik.

Kendall Jenner, DodaFobie gwiazd. Kendall Jenner boi się dziur. Kogo przerażają kwiaty doniczkowe?

Aktorka żartowała, że w domku odbywają się turnusy. Gdy byli wszyscy razem, obowiązywała zasada, że śniadania są jedzone wspólnie, a po tym czasie każdy z gości mógł robić to, na co miał ochotę. Gotował ten, kto akurat chciał, bez presji. A i gospodyni nie musiała nikomu usługiwać.

Zdjęcia Agaty Kuleszy znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: