Wzruszony Wojciech Szczęsny opublikował zdjęcie z żoną i synem. Liam to jego kopia

Wojciech Szczęsny we wzruszającym wpisie podziękował synowi i żonie za ogromne wsparcie podczas mundialu. Liam jest w niego bardzo zapatrzony i wyglądają niemal identycznie.

Wojciech Szczęsny właśnie idzie po kolejne sukcesy na mistrzostwach świata piłki nożnej w Katarze. Jego obrona karnych sprawiła, że jest okrzyknięty nowym bohaterem narodu. Niestety, na miejscu nie ma z nim najbliższych. Marina i Liam zostali w Polsce, gdzie mu kibicują wraz z resztą rodziny. Bramkarz w najnowszym poście podziękował im za wielkie wsparcie. 

Zobacz wideo Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego ma luksusowe hobby

Tak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzyTak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzy

Wojciech Szczęsny na zdjęciu z synem

Liam jest oczkiem w głowie Wojciecha Szczęsnego, co wybrzmiało już w ostatnich dniach. Po meczu z Argentyną reprezentacja dowiedziała się, że wychodzi z grupy, a piłkarze zostali zaproszeni na wywiady. Podczas jednego z nich bramkarz zwrócił się bezpośrednio do syna w uroczych słowach, które roztopiły serca fanów. Teraz na Instagramie kadrowicza ukazało się rodzinne zdjęcie, które zostało wykonane przed samym wylotem do Kataru. Marina raczej nie pokazuje twarzy syna, a na tym kadrze widać jego profil. Chłopiec obdarował ojca buziakiem i nie da się nie zauważyć, że jest w niego bardzo zapatrzony. Dodatkowo Liam to wręcz kopia Wojciecha Szczęsnego. 

Dziękuję wszystkim za wsparcie, a w szczególności mojej wspaniałej rodzinie - Marinie i synkowi - pisał Wojciech Szczęsny.

Wojciech Szczęsny, Liam, MarinaWojciech Szczęsny, Liam, Marina Instagram @wojciech.szczesny1

Wygląda na to, że emocje minionych dni jeszcze nie opadły. Fani wciąż gratulują Wojciechowi Szczęsnemu świetnej gry. 

Jesteś przekozak, wielki szacun i podziw. Aż ciężko w to wszystko uwierzyć, dziękujemy.
Co tu dużo mówić, najlepszy bramkarz na mistrzostwach.
Liamek ma cudownego tatę, gratuluję rodziny - pisali fani.

Więcej zdjęć Wojciecha Szczęsnego z rodziną znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Anna Lewandowska, Marina ŁuczenkoLewandowska i Marina podśmiewają się z mężów. Udostępniły mema z ich zdjęciem

Więcej o: