Anna Lewandowska zachwycona Wojciechem Szczęsnym. Tak zareagowała na obronę karnego

Anna Lewandowska z córkami śledziła w Katarze emocjonujące spotkanie Polski z Argentyną. Ogromne wrażenie na żonie Roberta Lewandowskiego zrobił karny obroniony przez Wojciecha Szczęsnego. Postanowiła pogratulować bramkarzowi na Instagramie.

Podczas meczu Polski i Argentyny na Mundialu w Katarze emocje wśród polskich kibiców sięgały zenitu. Na trybunach zasiadła także żona kapitana polskiej reprezentacji Roberta Lewandowskiego. Anna Lewandowska oglądała mecz, ale nie mogła zapomnieć o swoich obserwatorach na Instagramie. Ogromne wrażenie zrobił na niej karny obroniony przez Wojciecha Szczęsnego. Postanowiła pogratulować bramkarzowi na InstaStories. 

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Carolina Calvagni, Nicolas Tagliafico, Leo Messi, Antonella RoccuzzoDe Paul związał się z piosenkarką, a Martinez z właścicielką restauracji

Lewandowska pogratulowała Szczęsnemu. Doceniła obronionego karnego

Anna Lewandowska uchwyciła moment, w którym Wojciech Szczęsny brawurowo obronił karnego, którego strzelał Leo Messi. W tle słychać było okrzyk radości celebrytki i reszty kibiców.

Brawoooo! Wojciech Szczęsny - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Anna Lewandowska screenAnna Lewandowska screen Fot. Instagram.com/annalewandowska

Wcześniej Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie zdjęcie z córkami w takich samych koszulkach. Fani trenerki fitness stwierdzili, że z takim dopingiem Robert Lewandowski na pewno strzeli gole w meczu z Argentyną. Póki co jednak się to nie udało. 

 

Wojciech Szczęsny wyrasta na prawdziwego bohatera tego Mundialu wśród polskich zawodników. Niestety radość kibiców trwała tylko do końca przerwy. Tuż na początku drugiej połowy meczu Alexis Mac Allister strzelił gola do polskiej bramki. Ta sztuka udała się też w 67 minucie meczu Julianowi Alvarezowi. 

Przypomnijmy, że wcześniej Wojciech Szczęsny obronił karnego w meczu z Arabią Saudyjską. Już wtedy został okrzyknięty przez fanów futbolu bohaterem narodowym. 

Wojciech Szczęsny broni karnegoReakcja Szczęsnego po karnym to złoto. Tak cieszyć się mogą tylko Polacy

Więcej o: