Szejk patrzył na modelkę. Jego żona to zauważyła. To spojrzenie przejdzie do historii

Były emir Kataru, Hamad bin Khalifa Al Thani, ośmielił się spojrzeć na inną kobietę na oczach żony. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu.

Mistrzostwa Świata piłki nożnej w Katarze, oprócz sportowych emocji, niosą ze sobą także wiele zabawnych sytuacji. Jedną z nich jest z pewnością wideo, które stało się viralem na całym świecie. Mowa o filmiku, na którym widać byłego emira Kataru, Hamada bin Khalifa Al Thaniego. Mężczyzna, nieświadomy tego, co zaraz się wydarzy, pomachał do modelki. Reakcja jego żony, zarejestrowana przez kamerę telefonu, mówi wszystko.

Polecamy: Anna Lewandowska kibicuje Lewemu z córkami w takich samych koszulkach. "Siły specjalne"

Zobacz wideo Ojrzyński: W polskiej lidze jest kilku zawodników, którzy mogliby Messiego postawić do pionu

Katarzyna BosackaBosacka zajrzała do hamburgerów kibiców w Katarze. "Paskudne!". I drogie

Szejk spojrzał na modelkę. Jego żona to zauważyła. To spojrzenie przejdzie do historii

Desiree Soares udostępniła na Instagramie wideo z trybun podczas meczu Brazylii ze Szwajcarią  Kobieta bacznie nagrywała to, co się działo na boisku, aż w pewnym momencie kamerę skierowała na trybuny. Tym oto sposobem nagrała emira Kataru, Hamada bin Khalifa Al Thaniego. Ten pomachał do Soares, a wszystko robił na oczach żony Mozi bint Nasser, która, po chwili, wyraźnie zdenerwowana, spojrzała w wymowny sposób na męża. To po prostu trzeba obejrzeć:

 

Szejk chyba nie zauważył całej tej sytuacji, bo miał uśmiechniętą minę. Warto dodać, że 70-latek jest jednym z najpotężniejszych ludzi w Katarze i ma trzy żony i trzynaścioro dzieci, a jego majątek szacowany jest na 1,2 miliarda dolarów. W ciągu 18 lat jego rządów Katar stał się jednym z najbogatszych krajów świata, zwiększając produkcję gazu do 77 milionów ton rocznie. Hamad bin Khalifa Al Thani został emirem Kataru w 1995 roku, gdy zastąpił na tym stanowisku ojca, który zginął w wyniku zamachu stanu. W 2013 roku ustąpił na rzecz jednego ze swoich synów, Tamima bin Hamad Al Thaniego.

Więcej o: