Amanda Bynes była gwiazdą filmów dla młodzieży. Dziś chce zostać manikiurzystką. Zmieniła nie tylko zawód, ale i styl

Amanda Bynes była gwiazdą filmów dla młodzieży na początku XXI wieku. Aktorka wpadła w problemy z nałogami i usunęła sie w dzień. Jak dziś wygląda?

Amanda Bynes była jedna ze wschodzących gwiazd kina dla nastolatków. Aktorka bardzo dobrze się zapowiadała i była idolką dla wielu młodych widzów. Wystąpiła w takich filmach jak "Ona to on" czy "Czego pragnie dziewczyna". Bynes prowadziła nawet własny program telewizyjny, który był emitowany w Polsce pod tytułem "Szał na Amandę". W 2012 roku zaczęła mieć jednak problemy ze zdrowiem psychicznym, jak i używkami. To doprowadziło do nałożenia na nią kurateli, która ostatecznie została zniesiona na początku 2022 roku. Co dziś słychać u dawnej gwiazdy nastolatek?

Zobacz wideo Viki Gabor ma problemy z pisaniem po polsku?

Bogumiła Siedlecka-GoślickaOsoba na wózku nie mogła obejrzeć filmu o niepełnosprawności. Zawiniły schody

Zobacz też: Błyszczały na ściankach, przepadły jak kamień w wodę. Co dziś robią zapomniane polskie gwiazdy?

Amanda Bynes była gwiazdą filmów dla młodzieży. Dziś nie przypomina siebie

Ostatnio Amanda Bynes została uchwycona przez paparazzi, gdy opuszczała gabinet kosmetyczny. Aktorka wygląda dziś zupełnie inaczej - po blond włosach ani śladu, a jej twarz zdobi grzywka. Uwagę zwraca również kolczyk w nosie.

Bynes postawiła na prosty strój składający się z białego podkoszulka z nadrukiem, legginsów i trampek. Najnowsze zdjęcie aktorki znajdziecie w galerii u góry strony.

Dla miłośników talentu aktorskiego Bynes nie mamy jednak zbyt dobrych wiadomości. Celebrytka zmieniła również branże i trzyma się na uboczu show-biznesu. W październiku ogłosiła na Instagramie, że chce być manikiurzystką i uczęszcza w tym celu do szkoły kosmetologii. 

Joanna OpozdaJoanna Opozda przearanżowała salon. Mała zmiana, ale pokój wygląda inaczej

Chcielibyście ponownie zobaczyć Bynes na dużym ekranie? Ostatnia produkcja, w której wystąpiła, to "Łatwa dziewczyna" z 2010 roku. Aktorka pojawiła się w filmie u boku Emmy Stone.

Więcej o: