Joanna Opozda mówi o figurze po ciąży. Każda mama to zrozumie

Joanna Opozda odpowiedziała na Instagramie na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło perfekcyjnej figury aktorki. Gwiazda zdradziła, w jaki sposób dba o sylwetkę.

Joanna Opozda po urodzeniu Vincenta bardzo szybko wróciła do pracy. Aktorka przyznała, że było to konieczne, gdyż musi utrzymać siebie i syna. Gwiazda błyskawicznie odzyskała też idealną sylwetkę. Ostatnio młoda mama zdradziła, jak pracuje nad formą. Odpowiedź może zaskoczyć.

Zobacz wideo Joanna Opozda opublikowała urocze nagranie z synem

Ewa MingeDom Ewy Minge nie jest typowy. Ma fioła na punkcie kotów. One są wszędzie

Joanna Opozda zdradza, jak dbała o figurę po ciąży. Każda mama to zrozumie

Joanna Opozda zgromadziła na Instagramie ponad 650 tysięcy obserwujących. Niedawno aktorka zorganizowała serię Q&A. Jedno z pytań dotyczyło powrotu do formy po ciąży. Mama Vincenta ujawniła swój patent na piękną sylwetkę.

Codziennie noszę mojego synka (waży ponad dziesięć kilogramów) i z nim tańczę. Najlepsza forma ćwiczeń - napisała gwiazda.

Joanna OpozdaJoanna Opozda Instagram/ asiaopozda

Z odpowiedzi Joanny Opozdy mogliśmy się dowiedzieć także, że jej usta oraz kolor włosów są naturalne. Aktorka przyznała jednak, że zdarza jej się tęsknić za jaśniejszym odcieniem blondu.

Jedna z internautek zadała też dość osobiste pytanie. Fanka chciała wiedzieć, jak celebrytce udało się przetrwać ostatnie miesiące, które były wyjątkowo trudne.

Wiem, że banalne pytanie, ale skąd takie pokłady siły? - pytała obserwatorka.

Gwiazda udzieliła szczerej odpowiedzi. 

Jak to mówią… co cię nie zabije, to cię wzmocni. Z przykrością stwierdzam, że tak było w moim przypadku. A siłę czerpię z rodzicielstwa. Muszę być silna dla mojego synka. Poza tym mam wspaniałych ludzi wokół siebie - wyznała Opozda.

Joanna OpozdaJoanna Opozda Instagram/ asiaopozda

Natalia i Marek"Sanatorium miłości". Marka "szlag trafiał" na początku związku z Natalią

Wśród pytań nie zabrakło także tych o Vincenta. Młoda mama zapewniła, że jej pociecha jest szczęśliwa i zdrowa. Zdradziła także, że chłopiec zaczął ząbkować, co niestety jest przyczyną bezsennych nocy.

Więcej o: