Wyniki tiktokowego śledztwa: Grzegorz Krychowiak upadł, zanim został dotknięty przez napastnika [WIDEO]

Emocje po wczorajszym meczu Polska-Arabia Saudyjska wciąż nie opadły. Internauci komentują zachowanie Grzegorza Krychowiaka, który przewrócił się na boisku, zanim w ogóle został dotknięty przez przeciwnika.

Sobotni (27.11) mecz Polska-Arabia Saudyjska zakończył się wynikiem 2:0 dla naszej reprezentacji. Pierwszego gola strzelił Piotr Zieliński, a kolejnego Robert Lewandowski. Największym bohaterem spotkania został jednak Wojciech Szczęsny, któremu udało mu się obronić rzut karny w pięknym stylu. Emocje i entuzjazm jeszcze nie opadły. Rozgrywka wciąż jest komentowana w mediach społecznościowych. Niektórzy przyglądają się także zachowaniu Grzegorza Krychowiaka.

Zobacz wideo Krychowiak o zegarku Lewandowskiego na gali Złotej Piłki

Grzegorz Krychowiak upadł podczas meczu, zanim został dotknięty przez napastnika

Grzegorz Krychowiak po meczu żartobliwie wypowiedział się na temat Wojciecha Szczęsnego:

Wojciech Szczęsny? On dostaje bardzo duże pieniądze za to, co robi, więc to, co robi, powinno być formalnością. Oczywiście bardzo mu gratuluję i wielkie brawa. Aby osiągnąć sukces na mistrzostwach świata, trzeba mieć światowej klasy bramkarza i takiego mamy - mówił Krychowiak w rozmowie z TVP Sport.

Na TikToku pojawiło się nagranie z meczu, na którym widać, jak Krychowiak upada na ziemię, zanim w ogóle został potrącony przez przeciwnika. Jego mimika i ułożenie ciała wskazują jednak na wielki ból. Czyżby udawał? 

Internauci komentują wideo. Ktoś stwierdził, że tak było podczas całego meczu.

To jest jego taktyka przez cały mecz.
Mistrz.

Jeden z internautów zauważył jednak, że piłkarz został nadepnięty przez napastnika:

Nadepnął go.

Widzieliście tę sytuację? Co myślicie?

Zobacz też: Reakcja Wojciecha Szczęsnego po obronionym karnym to złoto. Wiadomo, co krzyknął do kolegów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.