Klaudia Halejcio oficjalnie rozpoczęła okres świąteczny. Na środku domu stanęła... ubrana choinka!

Klaudia Halejcio rozpoczęła przygotowania do świąt. W jej domu stanęła już udekorowana choinka.

Zwykle dekorowanie domu na święta rozpoczyna się w połowie grudnia. Nie brakuje jednak osób, które świąteczny klimat czują dużo szybciej. Do tego grona z pewnością należy Klaudia Helejcio, która choinkę ubrała już pod koniec listopada. Zobaczcie, jak przystroiła imponujących rozmiarów drzewko. 

Dorota GardiasDom Doroty Gardias. W sypialni dywan imitujący krowią skórę. Ma też wielki taras

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazała, jak urządziła gabinet partnera. Wnętrze ocieka luksusem. Dominuje marmur i mosiężne zdobienia

Klaudia Halejcio poczuła klimat świąt. Ubrała już choinkę 

W luksusowej willi Klaudii Halejcio stanęła już ogromna choinka. W tym roku drzewko zostało ubrane na biało, a pod nim znalazły się prezenty. Oprócz tego celebrytka ustawiła na schodach kilka świątecznych ozdób. 

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio Instagram/@klaudiahalejcio

Choinka idealnie komponuje się z wystrojem domu, w którym dominują jasne barwy i stylowe dodatki. Są też elementy drewna i szkła. Duża część willi jest przeszklona. Za oknami widać, że rezydencja usytuowana jest w otoczeniu natury. Halejcio ma także do dyspozycji basen, saunę oraz salę kinową. Nie brakuje również domowej siłowni.

Salon, cztery sypialnie, w tym jedną z łazienką, i garderobą ociekają luksusem. Celebrytka podczas urządzania wnętrz zadbała o najdrobniejsze detale. Marmurem wykończone są ściany w salonie oraz szerokie schody. Helejcio jednak na tym nie poprzestała, bo ten sam materiał znalazł się również w jej sypialni. Marmurem jest wyłożona podłoga i fasada ciągnącego się aż do sufitu kominka. Luksusowa posiadłość Halejcio ma ponad 500 mkw. powierzchni i rzekomo kosztowała aż dziewięć milionów złotych. Celebrytka wraz z rodziną wprowadziła się do niej niedługo po urodzeniu córki.

Zdjęcia wnętrz znajdziecie w naszej galerii.

Małgorzata ForemniakMałgorzata Foremniak podsumowuje ile ról dostają kobiety. "Ten zawód jest bardzo bardzo nierówny"

Więcej o: