Dom Doroty Gardias. W sypialni dywan imitujący krowią skórę. Ma też wielki taras

Przyjrzeliśmy się luksusowemu mieszkaniu Doroty Gardias. Pogodynka postawiła w niektórych pomieszczeniach na minimalizm, a w innych na przytulne akcenty.

Pod koniec 2021 roku Dorota Gardias zaczęła się pokazywać w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. W końcu gwiazda ukróciła wszystkie plotki i udostępniła zdjęcia z nowym partnerem. Okazał się nim być Dariusz Pachut. Miłość nie trwała jednak długo, relacja się rozpadła, a były partner pogodynki jest dzisiaj związany z Dodą. Dorota Gardias nie załamała się i jest w trakcie budowy nowego domu. Obecnie jednak wciąż mieszka w apartamencie w Wilanowie. Postanowiliśmy się przyjrzeć wnętrzom nieruchomości.

Zobacz wideo Dorota Gardias błyszczy w olśniewającej sukience do ziemi. "Kobieta bóstwo"

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Panna młoda nie ukrywała, że mąż nie przypadł jej do gustu"ŚOPW". Panna młoda nie ukrywała, że jest rozczarowana wyglądem męża. Smutne

Kuchnia

Pomieszczenie jest bardzo jasne. Gwiazda postawiła na meble o białych frontach, które uzupełniła ciemnymi, drewnianymi blatami. Świetnie z nimi kontrastuje jasna, również drewnianą podłoga. Panelami drewnopodobnymi został natomiast ozdobiony sufit. W oczy rzucają się również rośliny, dzięki czemu kuchnia ma przytulny charakter.

 

Sypialnia

Pomieszczenie jest utrzymane w bardzo minimalistycznym stylu. W sypialni znajdziemy - rzecz jasna-  stylowe łóżko, ale obok niego są tylko dwa malutkie stoliki oraz dywan z imitacji krowiej skóry. Zwróciliśmy również uwagę na oryginalny ozdobny grzejnik w kolorze miedzi. Znajduje się on pod dużym oknem z szarymi zasłonami.

 

Łazienka

Tutaj gwiazda postawiła na modernistyczny styl. Szare płytki zostały przełamane białymi szafkami, oprawą lustra czy regałem. Naszą uwagę przykuły również wiszące żarówki, które zapewne zapewniają Gardias wspaniałe oświetlenie przy makijażu.

 
 

Salon

Mało kto wie, że Dorota Gardias umie śpiewać i grać na gitarze, a salon idealnie nadaje się do tego, by poprawiać wokalne umiejętności. W tym pomieszczeniu w oczy rzucają się szare kanapy pokryte licznymi poduszkami. Pod ścianą stoi za to duża brązowa i przeszklona szafa.

 

Taras

Na koniec zabieramy was na zewnątrz. Na poniższym zdjęciu Gardias wypoczywa z córką na tarasie w znacznie cieplejszym czasie niż obecnie. Niemniej, jesteśmy pewni, że nawet w zimie jest tam cudownie. Spędzany czas umilają stylowe meble oraz liczne kwiaty, które zdobią tę część domu.

 

Dorota Gardias w Wilanowie mieszka z córką Hanią. 

Alicja Bachleda-Curuś, Colin FarellBachleda-Curuś ma problem z Farellem. Nie chce się zgodzić na wyjazd syna

Więcej o: