Urodziny Vitkaca. Mercedes poniosło. Na ściance sensualne pozy i rozchylone usta. Obok niej naturalna Socha

Na 11. urodzinach domu handlowego Vitkac pojawiło się wiele znanych osób. Zobaczcie, w jakich stylizacjach zaprezentowały się na ściance.

25 listopada w Warszawie odbyła się impreza z okazji 11. urodzin luksusowego domu handlowego. Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się Małgorzata Socha, Joanna Horodyńska, Karolina Gilon, Robert Kupisz, Jessica Mercedes, Angelika Mucha, Ada Fijał i Żabson w towarzystwie ukochanej. Kto tego wieczoru zaprezentował się najlepiej? 

Dorota GardiasDom Doroty Gardias. W sypialni dywan imitujący krowią skórę. Ma też wielki taras

Zobacz wideo Jessica Mercedes zmieniła fryzurę. Zakręcenie tej grzywki wymaga sporo czasu

Gwiazdy na 11. urodzinach domu handlowego Vitkac

Małgorzata Socha jest jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Aktorka ma świetne wyczucie stylu i zawsze dobiera stylizacje odpowiednio do okazji. Nie inaczej było tym razem. Na imprezie domu handlowego Vitkac zaprezentowała się w eleganckim zestawie, składającym się z białej marynarki i czarnych spodni z wysokim stanem. Uwagę zwracała ozdobiona dużym kwiatem kremowa, jedwabna koszula. Stylizację uzupełniła torebką od Yves Saint Laurent i paskiem ze złotą klamrą. Socha pokazała, że nie trzeba się stroić, aby świetnie wyglądać. 

11 urodziny dh vitkac11 urodziny dh vitkac KAPiF.pl / KAPIF.pl

Wzrok przyciągała także stylizacja Jessiki Mercedes, która zarówno na co dzień, jak i na branżowych imprezach lubi zaskakiwać strojem. Influencerka doskonale wie, co w świecie mody piszczy i zawsze ubiera się zgodnie z obowiązującymi trendami. Na ściance pozowała w srebrnej krótkiej marynarce, do której włożyła bogato zdobioną mini spódnicę i pasujące do niej bardzo wysokie kozaki. Nudy nie było również w przypadku makijażu. Trzeba przyznać, że wczuła się w rolę "modelki". Trochę ją poniosło z minami. 

11. urodziny DH Vitkac11. urodziny DH Vitkac Fotokibit EAST NEWS pobrane 26.11.2022

Z kolei Karolina Gilon miała na sobie czarną sukienkę z głębokim dekoltem i rozcięciami na wysokości talii. Do kreacji dobrała sandały na obcasie, okulary przeciwsłoneczne, niewielką torebkę i złote, masywne bransoletki. 

11 urodziny dh vitkac11 urodziny dh vitkac KAPiF.pl / KAPIF.pl

Jeżeli jesteście ciekawi, jak na urodzinach domu handlowego Vitkac prezentowały się Joanna Horodyńska czy Ada Fijał, to koniecznie zajrzyjcie do przygotowanej u góry strony galerii. Znajdziecie tam więcej zdjęć z imprezy.

Doda, Dariusz PachutDoda i Pachut od dawna się spotykają. Widziano ich razem kilka miesięcy temu

Więcej o: