Katarzyna Cichopek wzruszona podczas koncertu córki. Przez nieuwagę pokazała twarz Helenki

Katarzyna Cichopek stara się chronić prywatności najbliższej rodziny. Dba o to, by w przestrzeni publicznej nie pojawiał się wizerunek jej pociech. Ostatnio aktorka pochwaliła się talentem córki, publikując wideo z jej koncertu. Przez nieuwagę pokazała twarz Helenki.

Katarzyna Cichopek to aktorka doskonale znana widzom Telewizji Polskiej. Od ponad dwóch dekad gra w serialu "M jak Miłość", a od 2020 roku jest prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie", gdzie u jej boku, także w roli gospodarza występuje aktualny partner aktorki - Maciej Kurzajewski. Zakochani tworzą zgrany duet prywatnie i zawodowo. W zaciszu domowym Katarzyna Cichopek zajmuje się dwójką dzieci, z małżeństwa z Marcinem Hakielem. W 2009 roku na świat przyszedł syn Adam, z kolei w 2013 roku córka Helena. Przez lata aktorka zaciekle skrywała twarze pociech w mediach społecznościowych, ale ostatnio zrobiła wyjątek. Dumna mama pochwaliła się nagraniem, na którym widać Helenkę w całej okazałości.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek opublikowała wyjątkowe nagranie z córką

Katarzyna Cichopek wybrała się na koncert Helenki. Opublikowała nagranie, na którym nie skrywa wizerunku córki

Katarzyna Cichopek podzieliła się z fanami na Instagramie uroczym nagraniem. Można na nim zobaczyć, jak córka aktorki gra na fortepianie. Prezenterka telewizyjna kibicowała jej z widowni, relacjonując fragment koncertu na InstaStories. Przejęta mama nie zapomniała dodać od siebie krótkiego opisu do opublikowanego filmiku.

Kolejny koncert Helenki. Jestem bardzo dumna i wzruszona - napisała Katarzyna Cichopek na Instagramie.

Co ciekawe, na wideo można ujrzeć Helenkę w pełnej krasie. Katarzyna Cichopek starała się jedynie zakryć twarz córki serduszkami, ale nie do końca się to udało. Wcześniej fani gwiazdy TVP spekulowali w mediach społecznościowych, że Helenka to cały tata. Oceńcie sami, czy obserwatorzy rzeczywiście mieli rację.

Katarzyna Cichopek opublikowała fragment koncertu córkiKatarzyna Cichopek opublikowała fragment koncertu córki Fot. Instagram/katarzynacichopek

Jak widać, Helenka odziedziczyła talent artystyczny po zdolnych rodzicach. Być może w przyszłości pójdzie w ich ślady i zostanie sławną artystką. Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno dowiemy się w najbliższym czasie.

Więcej zdjęć umieściliśmy w galerii na górze strony.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na stronie głównej Plotek.pl.

Więcej o: