Hollywood Vampires wystąpią w Polsce. Bilet VIP za ponad 20 tys. złotych. W pakiecie gitara i spotkanie z Deppem

To już pewne, Hollywood Vampires uwzglednili w swoim koncertowym terminarzu Polskę. Organizatorzy imprezy dołożyli starań, by wystawić na sprzedaż bilety na każdą kieszeń. Rzeczywiście, rozpiętość cenowa jest rekordowo duża.

Hollywood Vampires, grupa rockowa, w której podstawowy skład wchodzą Alice Cooper, Johnny Depp, Joe Perry i Tommy Henriksen, w lipcu zawita do Polski, nie po raz pierwszy zresztą. Wielbiciele mocniejszego grania będą mogli usłyszeć idoli na żywo w Dolinie Charlotty, podczas 14. Festiwalu Legend Rocka. O ile najtańsze bilety są w zasięgu większości fanów, to te z pakietów vipowskich trafią do bardzo nielicznych.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o Amber Heard i Johnnym Deppie. "Ten wyrok był pewnym sensie do przewidzenia"

Hollywood Vampires w Polsce. W cenie najatrakcyjniejszych biletów moc atrakcji

Zespół zagra nie tylko autorskie kompozycje, ale i weźmie na warsztat kilka coverów. Jak można przeczytać na stronie ebilet.pl, ceny biletów na koncert "wampirów" zaczynają się od 250 złotych. Tu bez sensacji. Najbardziej ciekawi jednak zawartość pakietu VIP, jaki otrzymają nabywcy najdroższych wejściówek. Za te trzeba zapłacić, bagatela 23 500 złotych.

Zdjęcia członków zespołu znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Ci, którzy sięgną tak głęboko do kieszeni, otrzymają w zamian miejsca w pierwszym rzędzie, gwarantowane zakulisowe spotkanie z muzykami, zrobią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie, dostaną zestaw gadżetów, w skład których wchodzić będą m.in. kolekcjonerskie kostki gitarowe. Wezmą też udział w before party. Ale największa bomba to gitara podpisana przez wszystkich członków zespołu. Taki zakup będzie z roku na rok zyskiwał na wartości, więc szczęśliwy nabywca może uznać go za niezłą inwestycję.

Pakiet nieco tańszy, za 7125 złotych, także zawiera masę atrakcji, poza gitarą. Ale prezenty, dobre miejsca na widowni i spotkanie z artystami zostają. Jest też opcja za 835 złotych, mocno okrojona w porównaniu z poprzednimi. Zawiera jednak przepustkę do pierwszego sektora i kolekcjonerskie gadżety.

Skusicie się?

Zdjęcia członków zespołu znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.