Gessler w ciężkich butach na pokazie mody. Patrzymy na Sochę w skórze. Boska. Stramowski sam, za to w kombinezonie

W warszawskim hotelu InterContinental odbył się pokaz mody marki MMC. Wydarzenie zgromadziło masę polskich gwiazd, które chętnie prezentowały reporterom wybrane na tę okazję stylizacje.

MMC to marka założona przez dwoje absolwentów Katedry Ubioru łódzkiej ASP - Ilonę Majer i Rafała Michalaka. Duet zdobył uznanie nie tylko w Polsce, a ich pokazy to w świecie mody duże wydarzenie. Nic więc dziwnego, że na event MMC, który odbył się 18 listopada, tłumnie przybyli polscy celebryci. Na imprezie pojawili się m.in. Lara Gessler i Karolina Pisarek w towarzystwie mężów, Małgorzata Socha czy Piotr Stramowski.

Zobacz wideo Karolina Pisarek o małżeństwie

Kendall Jenner, DodaFobie gwiazd. Kendall Jenner boi się dziur. Kogo przerażają kwiaty doniczkowe?

Gwiazdy na ściance na pokazie MMC

Karolina Pisarek na wydarzenie wybrała skórzany kombinezon w rdzawym kolorze, przewiązany w talii cienkim paskiem. Intrygująca była zwłaszcza dolna część stylizacji, której spodnie miały po bokach guziki na całej długości. Modelce towarzyszył ubrany w stonowaną czerń mąż Roger Salla, który nieśmiało uśmiechał się do reporterów.

Karolina Pisarek, Roger SallaKarolina Pisarek, Roger Salla KAPiF

W towarzystwie małżonka stawiła się także Lara Gessler. Restauratorka postawiła na turkusową kurtkę z naszywanymi aplikacjami i krótką spódnicę w identycznym kolorze. Stylizacja podkreśliła jej niezwykle długie i zgrabne nogi. Piotr Szeląg, podobnie jak Roger Salla, od stóp do głów ubrał się na czarno. Choć małżonkowie pozowali razem na ściance, w trakcie pokazu Lara Gessler podsiadła na chwilę Jessicę Mercedes i zajęła miejsce obok słynnej mamy.

Lara Gessler i Piotr SzelągLara Gessler i Piotr Szeląg KAPiF

Katarzyna CichopekCichopek bez makijażu, a Rozenek pokazała się po przebudzeniu

Małgorzata Socha zdecydowanie wczuła się w jesienny klimat. Na pokaz MMC założyła skórzany, brązowy komplet - spódnicę i płaszcz, do którego dobrała atłasową bluzkę z żabotem. Stylizację dopełniła ciemnymi grubymi rajstopami i klasycznymi czarnymi szpilkami.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha KAPiF

Na wydarzeniu obecny był także Piotr Stramowski. Aktor zdecydowanie postawił na wygodę. Założył bardzo luźny, szary kombinezon zapinany na guziki, spod którego wystawał fragment białego podkoszulka. Przed jesiennym warszawskim chłodem osłaniał się czarnym płaszczem i ciepłą czapką.

Piotr StramowskiPiotr Stramowski KAPiF

Więcej zdjęć z imprezy, na której znaleźli się także m.in. Magda Gessler, Piotr Kupisz, Anna Wyszkoni, Margaret, Joanna Horodyńska czy Kasia Kowalska, znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: