Jakub Rzeźniczak pokazał posiniaczoną twarz w opatrunkach. To nie wygląda dobrze

Jakub Rzeźniczak wrzucił do sieci nowe zdjęcie. Piłkarz pokazał, jak wygląda po operacji nosa.

Niedawno Jakub Rzeźniczak poinformował, że miał operację. Teraz opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak wygląda jego twarz kilka dni po zabiegu. 

Grzegorz Krychowiak, Celia Krychowiak, Dominika Grosicka, Kamil GrosickiPartnerki polskich piłkarzy. Często goszczą na łamach kolorowej prasy

Zobacz wideo Rzeźniczak wyrzuca narzeczoną poza burtę

Tak Jakub Rzeźniczak wygląda po operacji

Od kilku tygodni Jakub Rzeźniczak stara się być w stałym kontakcie z obserwującymi go na Instagramie osobami i regularnie dzieli się z nimi ciekawostkami o sobie. Niedawno opublikował zdjęcie wykonane w sali szpitalnej. Fotografia prezentuje piłkarza leżącego w łóżku, z opatrunkami nosa. Później wyjaśnił, co się dokładnie stało:

Jak to mówią, sport to zdrowie. W ostatniej rundzie już po raz czwarty w swoim życiu doznałem złamania nosa podczas boiskowych zmagań. Przerwa w rozgrywkach to doskonały moment, by wyprostować, co zostało skrzywione - napisał na Instagramie.

W odpowiedzi na jeden z komentarzy wyjaśnił również, że zabieg był wcześniej zaplanowany i miał na celu poprawić jego wydolność na boisku. Oprócz tego napisał, jak się czuł, a także zdradził, że to nie była jego pierwsza operacja nosa.

Jedyny ból, jaki odczuwam, to gardła od intubacji. Sam nos i jego okolice nie bolą, jedynie dyskomfort z oddychaniem. (...). Już druga taka operacja, pierwszą sobie bardzo chwaliłem, nie było tragedii.

Piłkarz wyszedł już do domu, jednak to dopiero początek jego rekonwalescencji. W opublikowanej na Instagramie relacji pokazał, jak obecnie wygląda. Jego twarz jest lekko opuchnięta, a pod oczami pojawiły się sińce. 

Lekko wylało - czytamy w opisie do zdjęcia.

Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak Instagram/@jakubrzezniczak25

Życzymy mu zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił.

Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak trafił do szpitala. W trudnych chwilach może liczyć na ukochaną

Więcej o: