Komiczna wpadka Anny Popek podczas 70-lecia TVP. Sytuację uratował Tomasz Kammel

Pomyłki zdarzają się nawet najbardziej doświadczonym prezenterom. Tym razem wpadkę zaliczyła Anna Popek, która współprowadziła koncert z okazji 70 lat TVP. Na pomoc ruszył jej Tomasz Kammel.

13 listopada w Teatrze Wielkim w Warszawie odbył się koncert z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej. Tego wieczoru na scenie między innymi pojawili się Sławomir z Kajrą, Rafał Brzozowski, Edyta Górniak, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Ryszard Rynkowski, Krystian Ochman czy Natasza Urbańska. Wydarzenie poprowadzili Anna Popek i Tomasz Kammel. Nie obyło się bez zabawnej wpadki.

Zobacz wideo Anna Popek opowiedziała, dlaczego zniknęła z TVP

Wpadka Anny Popek podczas koncertu z okazji 70-lecia TVP

Oprócz występów muzycznych podczas uroczystości na ekranie pojawiały się również wizerunki popularnych postaci związanych w przeszłości ze stacją. Anna Popek i towarzyszący jej Tomasz Kammel wraz z publicznością wskazywali ich imiona i nazwiska. W pewnym momencie doszło do niespodziewanej wpadki. Prezenterka pomyliła imię Zygmunta Chajzera, którego nazwała Zbigniewem.

A to Zbigniew Chajzer - powiedziała Anna Popek.

Sytuację uratowała natychmiastowa reakcja Tomasza Kammela. 

Zygmunt Chajzer. Wiem, że wiesz i że zrobiłaś to specjalnie - poprawił koleżankę.

Anna Popek bez zastanowienia dodała:

Tak, teraz już nikt nie zapomni, że to chodziło o Zygmunta Chajera.

Koncert TVP bez disco polo

Co ciekawe, tym razem TVP postanowiła nie zaniżać poziomu artystycznego i oprócz występu Sławomira na scenie nie pojawiła się żadna gwiazda muzyki disco polo. Co jeszcze działo się podczas koncertu? Nasze podsumowanie tego wydarzenia możecie przeczytać w poniższym artykule, a w przygotowanej galerii u góry strony znajdziecie zdjęcia z czerwonego dywanu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Plotek.pl