Beata Tyszkiewicz powróci na ekrany w odważnej roli? Autorka powieści erotycznych marzy, by ją zatrudnić

Edyta Folwarska próbuje namówić Beatę Tyszkiewicz, aby wystąpiła w ekranizacji jej powieści erotycznej. Czy jest na to szansa? Aktorka kilka lat temu przeszła na emeryturę.

Bez wątpienia Beata Tyszkiewicz jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. W bogatym dorobku artystycznym ma ponad 100 ról. Na dużym ekranie po raz ostatni można było zobaczyć ją w roli Barbary, w wyreżyserowanej przez Alessandro Leone komedii "Studniówk@" z 2018 roku. Jakiś czas temu z powodu problemów ze zdrowiem Tyszkiewicz wycofała się z życia publicznego i zakończyła karierę. To jednak nie powstrzymuje Edyty Folwarskiej, która marzy o tym, aby obsadzić gwiazdę w swoim filmie

Zobacz wideo Historia nagości w polskim kinie [Popkultura Extra]

Beata Tyszkiewicz wystąpi w ekranizacji powieści erotycznej? 

Jak podaje "Super Express", Edyta Folwarska wierzy w to, że uda jej się nakłonić Beatę Tyszkiewicz, aby przyjęła propozycję zagrania w kolejnym filmie. Autorka powieści erotycznych powiedziała także, że bardzo chciałaby zobaczyć w jednej z ról Izabellę Scorupco.

Marzy mi się Izabella Scorupco. Ale marzę też o starszej gwardii. Beata Tyszkiewicz - to byłoby cudne, gdyby zgodziła się zagrać w filmie po raz ostatni. Jest ikoną polskiego kina. Wiem, że przeszła na aktorską emeryturę, ale mam nadzieję, że uda mi się namówić ją na ostatnią rolę. Nie ma w Polsce tak dobrych aktorów, jak ona. Chciałabym, żeby w kolejnym filmie zagrali Bogusław Linda i pani Beata - powiedziała Folwarska w rozmowie z "Super Expressem".

To byłaby kolejna produkcja na podstawie powieści Edyty Folwarskiej. W przyszłym roku szykuje się premiera filmu pt. "Pokusa". Na ekranie zobaczymy między innymi Piotra Stramowskiego, Joannę Liszowską i Weronikę Rosati. Główna rola kobieca przypadła Helenie Englert, córce Jana Englerta.