Syn Tuchlińskiej i Wojciechowskiego ma już mini-ferrari. Luksus bije po oczach

Patrycja Tuchlińska uwielbia chwalić się luksusowym życiem w mediach społecznościowych. Tym razem partnerka Józefa Wojciechowskiego wstawiła zdjęcie syna. Okazuje się, że młody już ma własne ferrari.

Patrycja Tuchlińska jest szczęśliwą partnerką biznesmena i miliardera - Józefa Wojciechowskiego. Para świetnie się dogaduje i mimo sporej różnicy wieku - 50 lat, potrafią odnaleźć wspólny język. Wychowują razem półtorarocznego syna. Kobieta postanowiła podzielić się najnowszym kadrem w sieci, na którym możemy zobaczyć jej pociechę. Uwagę przyciąga fakt, że młody chłopiec jest w małym ferrari. Widać, że dziecko od małego jest uczone miłości do luksusowego stylu życia.

Polecamy: Tak mieszkają Patrycja Tuchlińska i jej partner miliarder. To prawdziwy pałac z marmurami i basenem

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Patrycja Tuchlińska odpoczywa w helikopterze. Później pokazała, jakim autem jeździ jej syn

Patrycja Tuchlińska lubi chwalić się obserwatorom na Instagramie bajkowym życiem. Nic w tym dziwnego, w końcu nie każdy może sobie pozwolić na spędzanie wolnego czasu, podróżując prywatnym helikopterem. Kobieta tym razem opublikowała relację nie tylko z podróży helikopterem, ale także z przejażdżki małego syna. Okazuje się, że chłopiec już ma własną wersję kultowego ferrari. Oczywiście jest ona dostosowana do młodego wieku dziecka.

Patrycja TuchlińskaPatrycja Tuchlińska Instagram / Patrycja Tuchlińska screen

Zobacz też: Marina Łuczenko pochwaliła się luksusowym tarasem. To tam odpoczywa w Hiszpanii. Co za widoki!

Związek z miliarderem

Relacja Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego od początku wzbudzała spore kontrowersje. Wszystko za sprawą sporej różnicy wieku wynoszącej aż pięć dekad. Mężczyzna ma obecnie 75 lat. Para pierwszy raz poznała się w 2018 roku i od razu wiedzieli, że są sobie pisani. W 2021 roku powitali na świecie pierwszego syna.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.